Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı haftanın maçında ligin zorlu ekiplerinden Antalya Asat Belediyesi’ne konuk oldu. İlk iki periyot üstünlüğü rakibine kaptıran Engelsiz Ceylanlar kısa sürede oyunun hakimiyetini ele almayı başardı. 3 periyot çekişmeli çekişmeli geçerken, dördüncü periyot ise Ceylanlar’ın kontrolünde geçti.

 

Karşılaşmanın son dakikalarında atılan basketle Engelsiz Ceylanlar maçtan 57-55 galip ayrılmayı bildi. Engelsiz Ceylanlar bu maçtan aldığı galibiyetle ligin bitimine 5 hafta kala ligde 3’üncü sıraya yükseldi. Öte yandan Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı ligin diğer haftasında kendi evinde ve kendi seyircisi önünde Pendik Belediyesi’ni konuk edecek.

 

“SÜPER LİG’İ CEYLANPINAR’A HEDİYE EDECEĞİZ”

Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımı Antrenörü Metin İdoğ, Süper Lig2i Ceylanpınar’a hediye etmek istediklerini ifade ederek, “Bizim için her maç final maçı havasındaydı. Antalya Asat Belediyesi’de bu maçlardan biriydi. Ancak bu maçtan da alnımızın akıyla ayrılmayı bildik. Önümüzdeki hafta da kendi seyircimiz önünde Pendik Belediyesi’ni konuk edeceğiz. Önümüzde 5 hafta kaldı, inşallah bu maçların hepsini kazanıp Süper Lig’i Ceylanpınar’a hediye edeceğiz” dedi.