Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AMEDSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞUNA İŞ DÜNYASINDAN DESTEK

Diyarbakır’ın 12 yıllık TFF 1.Lig özlemine son veren Amedspor’un şampiyonluğu bölgedeki iş dünyasında da sevinçle karşılandı.

Diyarbakır'ın 12 yıllık TFF

AMEDSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞUNA İŞ DÜNYASINDAN DESTEK
Diyarbakır’ın 12 yıllık TFF 1.Lig özlemine son veren Amedspor’un şampiyonluğu bölgedeki iş dünyasında da sevinçle karşılandı.
Merkezi Diyarbakır’da bulunan Ortadoğu Sanayi Ve Girişimci İş İnsanları Derneği (OSGİAD) Başkanı Hacı Bedri Rıdvan, Amedspor’un şampiyonluğunun kentin ve bölgenin ekonomisine,turizmine ve tanıtımına ciddi katkılar sunacağını dile getirdi.

Amedspor’un şampiyon olarak Türkiye’nin iki numaralı ligine terfi etmesi bir çok kesimde sevinçle karşılandı.
Bölgedeki yatırımcı, girişimci ve iş insanları Amedspor’un başarısının hem sportif hem de ekonomik anlamda bölgeye büyük katkılar sağlayacağını düşünüyor.
Bu isimlerden biri de daha önce kulüp yöneticiliği yapan Hacı Bedri Rıdvan.

“Diyarbakır Ve Bölge İçin Milat Olacak ”
Kısa adı Osgiad olan Ortadoğu Sanayi Ve Girişimci İş İnsanları Derneği Başkanı olan Hacı Bedri Rıdvan’a göre bu başarı kentin ve bölgenin geleceği için yeni bir milat olacak.
Hacı Bedri Rıdvan,”Ben öncelikle yıllar sonra elde edilen bu başarı nedeniyle Amedspor yönetimini, teknik heyetini, futbolcularını ,değerli halkımızı ve büyük bir dayanışma örneği sergileyen kentin tüm bileşenlerini kutluyorum.
Taraftarlarımızın deyimiyle en çok biz üzüldük, en çok biz sevineceğiz. Bu başarı her açıdan bölgeye büyük katkılar sağlayacak. Amedspor inşallah doğru bir yapılanma ve kurumsal bir yapı ile geleceğe çok daha emin adımlarla yürüyecek ” diye konuştu.

IMG 20240507 WA0159