Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bambaşka Biri 12. Bölüm Fragmanı – 11. Bölüm Full İzle FOX TV

Bambaşka Biri 12. Bölüm Fragman. Bambaşka Biri dizisi 11. Bölüm full izle FOX TV. Bambaşka Biri oyuncuları ve konusu.

Bambaşka Biri 12. Bölüm

Bambaşka Biri 12. Bölüm Fragman. Bambaşka Biri dizisi 11. Bölüm full izle FOX TV. Bambaşka Biri oyuncuları ve konusu.

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Bambaşka Biri dizisinin 11. bölümü 20 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de FOX’ta yayınlandı. 11. bölümü yayın saati esnasında izleyemeyenler dizinin tek parça hd full izleme linkini internet ortamında aramaya başladı. Ayrıca son bölümü izleyenler Bambaşka Biri 12. bölüm fragman videosunu da beklemeye başladı. Peki Bambaşka Biri 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar. 

Bambaşka Biri 11. Bölüm İzle

Tedavisi için aniden kayıplara karışan Kenan arkasında bir dizi kırık kalp bırakmıştır. Geride kalanların sorularını cevaplamak ise Turan ve Nevin’e kalır. 

Perişan haldeki Leyla, neden terk edildiğini anlamaya çalışmakla meşguldür. Yasemin, arkadaşına hayatına devam etmesini öğütlerken Leyla’yla bir yola çıkmak isteyen yeni biri vardır.

Bir yanlış anlaşılma Yasemin’in Murat’tan ümidini kesmesine neden olur. Yasemin’den vazgeçemeyen Tahir hem ev hem iş hayatında ayrı ayrı krizlerle boğuşmak zorunda kalır. Nuray ise Tahir’i elinde tutmak için akla gelen her tür oyunu oynamaya hazırdır. 

Kimsenin beklemediği bir dönüş, gündemi bir kez daha değiştirir. Ancak herkes beklediği cevapları alamayacaktır. Çok büyük sorulara zor cevaplar arayan tek kişi onlar değildir üstelik. Hayatlarına giren yeni bir isim, Kenan ve Leyla’nın hayatını sonsuza kadar değiştirmek üzeredir.

Bambaşka Biri 11. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Bambaşka Biri 12. Bölüm Fragman

Bambaşka Biri yeni bölüm fragmanı olan 12. bölüm fragmanı FOX TV sosyal medya hesapları tarafından paylaşıldığı anda yazımıza eklenecektir. 

Bambaşka Biri Oyuncuları

Oyuncular: Burak Deniz (Kenan Öztürk), Hande Erçel (Leyla Gediz), Cem Davran (Turan Öztürk), Menderes Samancılar (İdris), Ferit Aktuğ (Murat), Begüm Akkaya (Yasemin), Berrin Arısoy (Nevin Öztürk), Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz), Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz), Aslı Orcan (Nükhet Arslan), Uğur Uzunel (Tahir Gediz), Polen Emre (Nuray Gediz)

Bambaşka Biri Konusu

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın (Burak Deniz) yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir. Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır. Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan’ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla’ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan’ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan’dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.