Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇEKMEKÖY ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR AİHL BÜYÜK BİR BAŞARI DAHA!

Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 8. Sınıf öğrencilerinden, LGS sınavından %0,18’lik dilimde yer alan Ebrar Ece Çiftçi’ye Okul Müdürü Kahraman Selçuk tarafından, çeyrek altın ve Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir

ZİYA GÜNDÜZ / CUMHA 

Kahraman Selçuk, “Hiçbir başarı tesadüf değildir. Her zaman söylediğim gibi; Okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve veli iş birliği ile daha büyük başarılar elde edeceğiz” dedi.

Konuşmasının devamında Kahraman Selçuk, okulda nasıl bir yol izlediklerini şu ifadelerle dile getirdi; “Konu tarama testleri, deneme sınavları, motivasyon seminerleri, ek kaynaklar, düzenli toplantılar, başarı gösteren öğrencilerimize hediyeler verildi.

Ayrıca, yüzdelik dilimi %1-5 arası 1000 TL, yüzdelik dilimi %5-10 arası olan öğrencilerimize her ay 500 TL burs verilecektir” açıklamasında bulundu.

4 haber

Büyük bir başarı gösteren okulun öğrencilerinden Ebrar Ece Çiftçi duygularını şu şekilde dile getirdi:

“İlk başta ben LGS’den çok korkuyordum. Okulumun ve öğretmenlerimin sayesinde bu korkumu aştım. Okulumuzun açtığı DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları) lara düzenli bir şekilde devam ettim. Dershaneye gitmedim. Zaten LGS girdikten sonrada bunun korkulacak bir şey olmadığını anladım. Başarı çalışmakla alakalı bir şey. Eğer düzenli çalışma varsa, başarı kendiliğinden gelecektir. Çekmeköy Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nu herkes tavsiye ediyorum. İyi ki ortaokulu bu okulda okumuşum.  Okulda, her hafta deneme olması bana çok şey kattı. Sınıfların 24 kişilik olması büyük bir avantaj. Öğretmenlerin tavsiye ettiği okuma kitapları faydalı oluyor.  Okulda yapılan ücretsiz kursların çok faydasını gördüm. Bu konuda da emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.  Okuluma her platformda ve her yerde sahip çıkacağım” dedi

3 haber