Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez: Çekmeköy’de İsrafı Bitireceğiz Hizmeti Getireceğiz!

CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Çekmeköy Halk Buluşması’na katıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği halk buluşmasında, Orhan Çerkez önemli açıklamalarda bulundu. Orhan Çerkez, “El ele, kol kola, hep birlikte; Tam Yol İleri diyorum” dedi.

CHP Çekmeköy Belediye Başkan

Haber: Ziya Gündüz

CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Çekmeköy Halk Buluşması’na katıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği halk buluşmasında, Orhan Çerkez önemli açıklamalarda bulundu.  Orhan Çerkez, “El ele, kol kola, hep birlikte; Tam Yol İleri diyorum” dedi.

chp cekmekoy belediye baskan adayi orhan cerkez cekmekoyde israfi bitirecegiz hizmeti getirecegiz 771085a

Çekmeköy’ün Sorunlarının Farkındayız

Orhan Çerkez, “Çekmeköyümüzü tanıyoruz, sorunlarını biliyoruz. Çocuklarımız, kadınlarımız, gençlerimiz, engelli vatandaşlarımız için durmadan çalışacak, halkın yararına projeler üreteceğiz” dedi.

Orhan Çerkez, konuşmasının devamında isimi vermeden, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a yüklendi.

Çerkez, “Yıllardır vaat edip yapılmayan projeleri hayata geçireceğiz. Bu kardeşiniz 38 yıllık belediyecilik tecrübesiyle Çekmeköylülerin ne istediğini, nelere ihtiyacı olduğunu, en iyi bilenlerdenim” vurgusu yaptı.

chp cekmekoy belediye baskan adayi orhan cerkez cekmekoyde israfi bitirecegiz hizmeti getirecegiz f7bb7be

İmar Sorununu Adil Bir Şekilde Çözeceğiz

Konuşmasının devamında Orhan Çerkez, “Bölgemizin en büyük sorunlarından birisi imar. Hiçbir yurttaşımızı mağdur etmeden, kangren olmuş, bu sorunu çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

ORHAN ÇERKEZ KİMDİR?

1962 yılında Ardahan’da dünyaya gelen Orhan Çerkez, 1980 yılından beri Çekmeköy’de ikamet etmektedir. İlçenin geçmişten günümüze yaşadığı değişimi yakından gözlemleyen Orhan Çerkez, aynı zamanda ilçenin sorunlarına hâkim bir isimdir. Çekmeköy’ün zorlu geçmiş dönemlerinde toplumun dayanışma ruhunu güçlendirmeye ve yaratıcı çözümler üretmeye teşvik eden Çerkez, eşinin okullarda gönüllü öğretmenlik yaparak katkı sağladığı eski dönemlerde ilçede öğretmen eksikliğine dikkat çekmiştir. Orhan Çerkez, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Şehircilik Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. 1985 yılında Kadıköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde devlet memuru olarak göreve başlayan Orhan Çerkez, 2009 yılına kadar aynı birimde sorumlu amir olarak görev yapmıştır. Belediyecilik alanındaki deneyimlerine Ataşehir Belediyesi’nde İdari İşler Amiri olarak devam eden Çerkez, 4 yıl boyunca Ulaşım Hizmetleri Müdürü olarak görev almıştır. 2016 yılından beri ise Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Belediyelerde kazandığı deneyimlerin yanı sıra kamu yararını gözeten birçok vakıf, federasyon, sivil toplum kuruluşu ve dernekte görev alan Orhan Çerkez, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Çekmeköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmiştir. Orhan Çerkez, evli ve çocuklu bir aile babasıdır.