Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ertuğrul Başkan Her An Gençlerle Fikir Alışverişinde

7’den 70’e tüm vatandaşlarla

7’den 70’e tüm vatandaşlarla diyalog halinde olan ve herkesin fikrini dinleyen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gençlerle sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.

Ülkenin geleceğine yön verecek olan gençlerle sürekli iletişim halinde olmaya büyük önem veren Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar Yaşam Merkezindeki gençleri ziyaret etti.

‘‘Ortaya koyduğumuz tüm eserler ve hizmetler gençlerimizle birlikte değerli ve anlamlı’’

Türkiye’nin yarınlarının gençlerle daha güçlü olacağını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Belediye olarak ilçemizi imar ederken ve geleceğe taşırken, sosyal ve kültürel anlamda birçok proje ve iş üretiyoruz. Ortaya koyduğumuz tüm eserler ve hizmetler gençlerimizle birlikte değerli ve anlamlı. Gençler bizim geleceğimiz, her şeyimiz. Gençlerimizin bizden talep ettiği her konu da yardımcı olmak ve çözüme kavuşturmak bizim önceliklerimizin arasındadır. Vizyon sahibi olan gençlerimizi görmek gelecek adına bizleri umutlandırıyor. Bundan sonraki süreçte de gençlerimize ve öğrencilerimize yönelik projelerimize ve planlamalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Gençlerle olan sıkı diyaloğunu onlarla her fırsatta bir araya gelerek daha da pekiştiren Başkan Ertuğrul Çetin, gençlik üzerine geleceğe dair fikir alışverişinde bulundu.