BAĞLAR'DAKİ MUHTARLARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN DESTEK İSTENDİ

AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri, Bağlar İlçesi'ndeki muhtarlarla bir araya gelerek 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı İkinci Tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda seçimin önemi vurgulandı.
CHP zihniyetinin bölge ve Kürtler için bugüne kadar zulümden başka bir şey yapmadığını vurgulayan AK Parti Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu,"Halkımız inşallah Pazar akşamı Cumhurbaşkanımıza çok büyük destek vererek onlara en güzel cevabı verecektir " dedi.
Bağlar'da ilk tur seçimlerinden daha fazla destek beklediklerini ifade eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,"Bir taraftan bölgenin makus talihini değiştiren Recep Tayyip Erdoğan, diğer taraftan bu bölgeye açıdan başka bir şey vermeniz zihniyet var. " diye konuştu.


AK Parti Milletvekilleri Mehmet Galip Ensarioğlu, Mehmet Said Yaz ve Suna Kepolu Ataman, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, milletvekili adayları Mahsum Melikoğlu, Vahit Güvensen ve Abdurrahman Kikizade, AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf, Bağlar İlçesi'ndeki muhtarlarla bir araya gelerek Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı İkinci Tur seçimler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istedi.
Toplantıya katılan muhtarlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen milletvekilleri,bölgeye son 21 yılda kazandırılan hizmetlerin güçlü bir şekilde devam etmesi için bölgenin makus talihini değiştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı bir şekilde desteklenmesi gerektiğine dikkat çektiler.

Toplantıya katılan muhtarlar, çeşitli konulara ilişkin görüş ve taleplerini aktardı.
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun hizmetlerinden ve çözüm odaklı yönetim anlayışından son derece memnun olduklarını anlatan muhtarlar, teşekkür etti.
Toplantıda konuşan Milletvekilleri Mehmet Galip Ensarioğlu, Mehmet Said Yaz ve Suna Kepolu ile AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın , ikinci tur seçimlerinin tarihi bir önem taşıdığına vurgu yaparak muhtarlardan tam destek talep etti.

"CHP Zihniyetine İmkan Vermeyelim "

CHP zihniyetinin tarih boyunca Kürtlere zulüm ettiğini aktaran milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, "Sayın cumhurbaşkanımız ile Kemal Kılıçdaroğlu kıyas bile edilemez. Pazar günü bunun cevabını sandıklarda Sayın cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir destekle vermeliyiz " dedi.
Milletvekilleri Suna Kepolu Ataman, konuşmasında CHP zihniyetinin bölgeye yaptığı kötülükleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde son 21 yılda yapılan hizmetleri dile getirdi, Pazar günü Erdoğan'a sahip çıkmasını vicdani bir sorumluluk olduğunu kaydetti.
Diyarbakır'ın peygamberler ve sahabeler diyarı olduğunu belirten milletvekili Mehmet Said Yaz, CHP zihniyetinin yaptığı kötülüklern ve zulümlerin bölge halkının hafızasında çıkmaması gerektiğini ifade etti. Yaz , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hem ülke hem de bölge için şans olduğunun altını çizdi.

"Huzura Ve Hizmete Sahip Çıkalım '

Konuşmasında belediyenin hizmetlerine değinerek muhtarlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek isteyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilk tur seçimlerinden daha fazla destek beklediklerini söyledi.
Beyoğlu,"Pazar günü ülkemiz ve bölgemiz için bir tercih yapacağız. Huzura ve hizmete sahip çıkmak zorundayız. Huzuru sağlayan, hizmeti getiren cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Karşı tarafta ise tarih boyunca halkımıza ve bölgemize zarardan başka bir şey vermemiş bir zihniyet var. Bağlar halkımızdan istirhamım Sayın cumhurbaşkanımıza ilk turdan çok daha büyük ve anlamlı destek verelim " dedi.