BAŞKAN KUŞ TALEPLERİ SAHADA DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin mahalle gezilerine ara vermeden devam edip, hem belediyenin çalışmalarını inceliyor hem de vatandaşların taleplerini dinliyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin mahalle gezilerine ara vermeden devam edip, hem belediyenin çalışmalarını inceliyor hem de vatandaşların taleplerini dinliyor. Başkan Kuş Eyyübiye Belediyesinin rutin saha çalışmalarını yerinde inceleyip, vatandaşların taleplerine sahada çözümler üretiyor. Son olarak beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün, Buhara Mahalle Muhtarı İbrahim Demir ve Dedeosman Mahalle Muhtarı Ramazan Derin’le birlikte bölgedeki çalışmaları inceleyen Başkan Kuş, maddi durumu iyi olmayan ve zor şartlar altında derme çatma evlerde yaşam sürdüren aileleri de ziyaret edip, evlerin tadilatı için ilgili birimlere talimat verdi. Bölge sakinlerinin yeşil alan taleplerine de duyarsız kalmayan Başkan Kuş, hem Buhara hem de Dedeosman mahallesinde yeşil alan çalışması başlatılması için talimatlarını sürdürdü.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kuş,” İlçemizi sokak sokak dolaşıp, hem çalışmalarımızı inceliyoruz hem de vatandaşlarımızın taleplerini sahada dinliyoruz.” Dedi.