Antalya’ya 44 kilometre uzaklıktaki 1800 rakımlı Feslikan Yaylası’na çıkan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ortaokul öğretmenini ziyaret etti, yayla pazarını gezdi, kahvehanede Feslikan sakinleriyle buluştu...

Antalya’nın dört bir yanını karış karış gezen  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaz mevsimini serin yerlerde geçirmek isteyen hemşehrileriyle de yaylalarda kucaklaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Varsak Yaylası ve Söbüce Yaylasına giden Başkan Tütüncü, yoğunluklu olarak Konyaaltı sakinlerinin bulunduğu Feslikan Yaylasını da ziyaret etti. Antalya’ya 44 kilometre uzaklıktaki 1800 rakımlı Feslikan Yaylası’na çıkan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ortaokul öğretmenini ziyaret etti, yayla pazarını gezdi, kahvehanede Feslikan sakinleriyle buluştu. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve AK Parti Konyaatı İlçe Başkanı Tayfun Bayar’ın da eşlik ettiği Başkan Tütüncü, Feslikan Yaylası’nda ortaokul öğretmeni Abdullah Demirci’yi ziyaret ederek, elini öptü, hal hatır sordu, öğrencilik yıllarına ait anılar tazelendi. Yaylanın pazarını gezen Başkan Tütüncü, pazarcı esnafına bol kazanç dileklerini iletti.

KAHVEHANELER MİLLETİN MECLİSİDİR

Başkan Tütüncü, mahalle kahvesinde Feslikan Yaylası sakinleriyle de bir araya geldi. Feslikan Yaylası sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen ve mahalle kahvelerinin milletin meclisi olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Milletin meclisleri mahalle kahveleridir. Millet orada oturur, derdi neyse söyler, konuşur, gündeme getirir. Bizlerde mahalle kahvelerinde en çok bu sohbetlerden keyif alıyoruz. Feslikan yaylasındaki ziyaretlerde kalpten kalbe, gönülden gönüle bir yol bulduk. Şimdide mahalle kahvesinde sevgiyle, saygıyla çayımızı yudumluyoruz.” dedi.

KEPEZ’DE 90 BİN TAPULAMA 

Bir vatandaşın Feslikan Yaylasındaki 2 B sorununu gündeme getirmesi üzerine Başkan Tütüncü, “Ben bugün buraya sizlerin dertleri ile dertlenmeye geldim. “ dedi. Kepez’e 14 yıl önce belediye başkanı olarak geldiğini hatırlatan Başkan Tütüncü, “Ben göreve geldiğimde her tarafta 2B ve Vakıf arazisi, gecekondu gibi birçok problemi olan, yolu dahi olmayan bir ilçe vardı karşımızda… Biz bu süreçte Kepez’de  90 bin tapulama yaptık. “ diye konuştu.