BAŞKAN YILMAZ TBMM’DE CHP’NİN GRUP TOPLANTISINA KATILDI


Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin haftalık grup toplantısına katıldı.


Yıllık izin sebebiyle Ankara’da bulunan ve bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, eşi Şerife Yılmaz ile birlikte 17 Ocak Salı Günü Cumhuriyet Halk Partisi’nin TBMM’de gerçekleştirilen grup toplantısına katıldı. Yaklaşık bir saat süren grup toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinleyen Başkan Yılmaz, toplantı sonrasında bir takım ziyaretlerde bulundu.


BAŞKAN YILMAZ, MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde 16 Ocak Pazartesi günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp Gazipaşa ile ilgili fikir alışverişleri yapan Başkan Yılmaz, TBMM’de gerçekleştirilen grup toplantısının ardından da CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve birçok CHP’li vekili makamlarında ziyaret etti.

Ankara’da Grup toplantısında olduğunu sosyal medya hesaplarından bildiren Başkan Yılmaz, “Sevgili eşim Şerife Hanımla birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partimizin grup toplantısına katılarak, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu dinledik. Grup toplantısı sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun’u, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel’i ve Milletvekillerimizi ziyaret ettik.

Nazik ağırlamaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Aydınlık geleceğimiz için hep birlikte özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.