Yakında Show TV'de Bir Yuvam Olsun isimli bir programın yayınlanacağı duyuruldu. Programın tanıtım videosu da yayınlandı. Show TV Bir Yuvam Olsun programında başvurmak isteyenler için başvuru numarasını da paylaştı. Kanaldan yapılan açıklama şu şekilde;

Kiralık-satılık fark etmez; ihtiyacınız ya da hayaliniz olan o evi birlikte bulacağız. Çok yakında Show TV’de yepyeni bir program başlıyor; “Bir Yuvam Olsun”.

ARADIĞINIZ O EVİ BİRLİKTE BULACAĞIZ

Alanında uzman iki emlakçı ve bir avukatla birlikte kolları sıvadık; Türkiye’yi karış karış gezecek ve aradığınız o evi sizin için bulacağız. “Bir Yuvam Olsun” ihtiyaçları ve imkanları dahilinde ev arayanların can simidi olacak. Profesyonel emlakçılarımız İrem Cengiz ve Yiğit Portakal’ın sunumuyla ekranlara gelecek programda her eve tek tek bakacak, en uygun olanını sizin için bulacağız. Kiralama, satma ya da satın alma konusunda yaşanabilecek hukuki anlaşmazlıklar hakkında da uzman avukatımızdan bilgi alacağız.

Siz de “Bir Yuvam Olsun” diyorsanız yapmanız gereken tek şey bize başvurmak. 0531 732 9681 Whatsapp hattı üzerinden başvurun, hayalinizdeki evi birlikte bulalım.

“Bir Yuvam Olsun”, İrem Cengiz ve Yiğit Portakal’ın sunumuyla çok yakında Show TV’de.

kaynak: showtv.com.tr