DBB Hatay'da çalışmalara başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, oluşturduğu 22 kişilik teknik ekiple Hatay'da kurulan çadır ve konteyner kentlerdeki çalışmalara başladı.

Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerde zarar gören kentlerde personel desteğine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli ekip, pazar günü çalışmalara destek vermek amacıyla elektrik malzemeleri ve araç gereçlerini yanlarına alarak Hatay’a gitti.

Hatay'da AFAD koordinasyonda Narlıca 1 Çadır kentte çalışmaları tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekibi ,Hayvan Pazarında kurulan çadır kentte çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, belirlenen noktalarda çalışmalara destek vermeye devam edecek.

DBB ekibi Hatay'daki çalışmalara katılacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, oluşturduğu 22 kişilik teknik ekiple Hatay'da kurulan çadır ve konteyner kentlerdeki çalışmalara katılacak.

Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerde zarar gören kentlerde personel desteği ile çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli 22 kişiden oluşan teknik ekip, Hatay'da kurulan çadır ve konteyner kentlerdeki elektrik çalışmalarına destek verecek.

Hatay'da AFAD kordinasyonda belirlenen noktalarda çalışma yürütecek Büyükşehir Belediyesi ekibi, çalışmalarını tamamladıktan sonra kente dönecek.