Ego 2. Bölüm Fragman - Ego 1. Bölüm İzle. Ego yeni bölüm fragmanı. Ego son bölüm izle. Ego dizisi konusu ve oyuncuları.

Yeni dizi Ego, FOX TV televizyon kanalında 1. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 1. bölümün bitmesinin hemen ardından 2. bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başladı.

Ego 1. Bölüm İzle

Ego dizisi yeni bir dizi olması nedeniyle dizinin konusu ve oyuncuları hakkında izleyiciler bilgi aramaya başladı. Sizler için dizinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgileri yazımıza ekledik.

İlk bölüm sonrasında dizinin ön izleme videosu yayınlandı. 1. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler 1. bölüm izle sorgusunu arama motorlarında aramaya başladı. İşte full hd ve kesintisiz bir şekilde tek parça izleyeceğiniz link ve yeni bölüm fragman videosu.

Ego Dizisi 1. Bölüm Özeti

5 Şubat 2023 tarihinde yayınlanan Ego dizisinin 1. bölümünde neler oldu? 

Sibel hayattaki tek önceliği işi olan bir kadın… Erhan Sibel’in şirketinde çalışan, çok sevdiği Elif’le evlilik hazırlığı yapan bir adam… Sibel rahmindeki kistler yüzünden ameliyat olması gerektiğini ve bu ameliyat sonrasında anne olamayacağını öğrendiği sırada, Erhan borsada her şeyini kaybeder. Aynı gün dibe çöken, birbirlerinden taban tabana zıt bu iki insanın hayatları, Sibel’in Erhan’a yaptığı teklifle bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

Ego Dizisi Konusu

Elif’le (Rüya Helin Demirbulut) Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…

Ego Oyuncuları

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü

EGO 1. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Ego 2. Bölüm Fragmanı