Esaret Son Bölüm İzle! 47 Bölüm İzle - Esaret Yeni Bölüm Fragmanı - 48 Bölüm Fragman. Esaret dizisi izle Kanal 7.

Esaret Son Bölüm İzle

Kanal 7 yayınladığı günlük dizileri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yayınladığı ve ilgi gören dizilerinden birisi de Esaret dizisi. Esaret dizisi geçtiğimiz gün 47. bölümü ile izleyici karşısına çıkmış ve beğeni toplamıştı. Dizi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde ilgi görüyor. Diziye sosyal medyadan verilen destek de oldukça büyük. Peki dizinin yayınlanan son bölümünde neler olmuştu?

Ekranların çok sevilen yerli dizisi Esaret 25 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 46. bölümü ile izleyici ile buluşmuştu. Esaret hafta içi her gün 19:00'da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Esaret Dizisi 47. Bölüm İZLE

Esaret 48 Bölüm Fragmanı İzle

Esaret Dizisi Konusu

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira… Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin yepyeni dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alacak.


Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…


Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

Esaret Dizisi Oyuncuları

Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban