Gecenin Ucunda 22. Bölüm İzle Full HD Tek Parça Star TV. 23. bölüm fragmanı.

Gecenin Ucunda Star TV televizyon kanalında 22. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 23. bölümü ile devam edecek olan dizi her Salı saat 20.00’de yayında olacak.

Gecenin Ucunda dizisinin büyük bir izleyici kitlesi var ve sezon sonuna kadar dizinin final yapması beklenmiyordu. Dizinin ikinci sezonun ise çekilmesi çok zayıf bir ihtimal gibi görünüyordu. Beklendiği gibi de oldu. Dizi, 26. bölümüyle sona ermeye hazırlanıyor. Gecenin Ucunda, final bölümüyle 25 Nisan Salı 20.00'de Star'da izleyici ile son kez buluşacak!

GECENİN UCUNDA SON BÖLÜM İZLE

Gecenin Ucunda dizisi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kadrosunda deneyimli oyuncuların yoğun olarak bulunduğu dizi Türkiye için tam olarak bekleneni veremese de dünyanın farklı ülkelerinde izlenmeye devam ediyor. Başrol oyuncularının sosyal medyadaki gücü de bunda etkili oluyor.

Gecenin Ucunda dizisi en son 22. bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Peki dizinin son bölümünde neler olmuştu? 

Gecenin Ucunda 22. Bölüm İzle

Nejat, Kazım’ın kendisine kurduğu kumpası ifşa etmek için Macide’nin karşısına çıkmış, her şeyi tek tek anlatmıştır. Ancak Macide, Nejat yerine Kazım’a inanmayı tercih etmiştir. Nejat, Kazım konusunda Macide’nin gözlerini açmaya kararlıdır ancak kocasına güvenmekte kararlı olan Macide’yi ikna etmek neredeyse imkansızdır. Macide, Nejat’ın tavırlarına anlam veremeyip, onun için endişelenmeye başlamışken başına hiç beklemediği bir yerden onu derinden sarsacak başka bir darbe gelecektir. Acaba Macide düştüğü bu cenderenin içinden çıkmayı başarabilecek, başına gelenler karşısında ayakta kalabilecek midir?

Gecenin Ucunda 22. Bölüm Full HD Tek Parça İzlemek İçin Tıklayın

Gecenin Ucunda 23. Bölüm Fragman

Gecenin Ucunda yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Gecenin Ucunda dizisinde heyecan dolu bir bölüm daha geride kaldı. 22. bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler 23. bölüm fragman videosunu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Peki yeni bölümde neler olacak? Bu sorunun yanıtı yeni tanıtım fragmanı videosunun yayınlanması ile ortaya çıkacak. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizde olacak.

Gecenin Ucunda yeni fragman yayınlandı!

Gecenin Ucunda Dizisi Oyuncuları

Neslihan Atagül Kadir Doğulu Zuhal Olcay Tuba Ünsal Bertan Asllani Özge Özder Kaan Taşaner Bestemsu Özdemir Levent Özdilek Ebru Aykaç Şencan Güleryüz Aysun Metiner Gonca Yakut Aleyna Özgeçen Abdulkerim İlhan Hazal Şenel Seyda Bayram Cem Avnayim Tugay Bahşi Ufuk Tevge Kuzey Kaya Ubeyt Ünal Oya Ünal