Gönül Dağı Son Bölüm İzle! 89. Bölüm İzle - 90 Bölüm Fragmanı. Yeni bölüm fragman. Gönül Dağı dizisi TRT izle, YouTube.

TRT1'in sevilen dizisi yayınlanmaya ve ilgi görmeye devam ediyor. Dizi büyük bir başarı yakaladı ve her bölümde izleyicinin beğenisini kazanıyor. Hem duygusal hem de eğlenceli sahneleri ile üst seviye bir dizi. Dizinin yeni bölüm fragmanı da heyecanla bekleniyor. Son bölümü yayın saati esnasında meşgul olduğu için izleyemeyenler için dijital ortamda yayınlandı. Hem son bölüm full izleme linkine hem de yeni bölüm fragman videosuna yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 

Gönül Dağı Son Bölüm İzle

Ciritçi, Taner ve Selma güneş tutulması sonrası Divane'yi ararlar. Divane'yi sağ bir şekilde bulabilecekler midir? Veysel ve Cemile, Dişçi Musa'nın hastalık belirtilerinin artmasıyla endişelenirler. Kenan'ın da yardımıyla Dişçi Musa'yı doktora gitmeye ikna edebilecekler midir? Baba evine dönen Asuman'ın Ramazan'la arasının düzelmesi için Kaya Ailesi devreye girer. Aile toplantısının ardından Asuman'la Ramazan'ın arası daha da kötü olur. Asuman, beklemediği bir haber öğrenir. Asuman'ın öğreneceği haber nedir?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM İZLE! 89. BÖLÜM İZLE

Gönül Dağı 90. Bölüm Fragmanı


Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Yeni fragman videosu sayesinde bu soru yanıt bulacak. Henüz Gönül Dağı dizisinin resmi sosyal medya hesaplarından yeni bölüm tanıtımı paylaşılmadı. Bir çok YouTube kanalı yeni bölümde neler olacağı ile ilgili tahminlerini 90. bölüm fragmanı başlığı ile paylaşıyor. Resmi ve gerçek fragman yayınlandığı an yazımıza eklenecektir.

Gönül Dağı 90. Bölüm Fragman

Gönül Dağı'nda Gelecek Hafta Ne Olacak?

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu


Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin, Sevilay Gültekin