Güzel Günler Son Bölüm İzle! 13. Bölüm İzle - 14 Bölüm Fragman İzle. Tek parça full hd Show TV.

Güzel Günler dizisi eğlenceli bir dizi ve kadrosunda önemli oyuncuları barındırıyor. Dizinin bağımlısı olmuş bir kitle şu anda mevcut. Dizinin yayınlanan bölümlerinin sayısı arttıkça aldığı reytinglerinin de artması bekleniyor. Yine de final riski taşıdığı ihtimaller arasında. En son dizinin 13. bölümü yayınlandı. Peki 13. bölüm full hd ve kesintisiz nereden izlenir? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm ayrıntılar..

Güzel Günler Son Bölüm İzle

Güzel Günler yeni bölümleri ile her pazar saat 20.00'de Show TV'de yayınlanmaya devam ediyor.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya (Kıymet) Ecem Erkek (Füsun) Leyla Tanlar (Selma) Zeynep Çamcı(Altan) Olgun Toker (Atakan) Burak Dakak (Mihran) Yıldıray Şahinler (Hakim) Seray Gözler (Saliha) gibi isimlerin bulunduğu dizi ilgi ile izleniyor.

Güzel Günler 13 Bölüm İzle

Geçtiğimiz günlerde 13. bölümü yayınlanan dizi izleyicinin beğenisini topladı ve takdirini kazandı. Dizinin final olmamasını isteyen çok sayıda kullanıcı YouTube'da yorum yaptı. Güzel Günler dizisi 14. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Full, tek parça ve hd şekilde izleme linki özet yazımızın altında bulunmaktadır. 14. bölüm fragmanı videosu da yazımıza eklendi. 

Önceki bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler resmi YouTube kanalından ihtiyaçlarını giderebilirler. Yine de önceki bölümde neler olmuştu hatırlayalım ve özetleyelim.

‘Güzel Günler’ 13. bölüm Özeti

Selma’nın kalbi Setrak’tan yadigar kolyenin Alya’nın eline geçtiğini öğrenince bir kez daha kırılmıştır. Selma’nın gönlünü almak için çabalayan Mihran, Füsun’dan yardım ister. Akşam yapılacak mücevherciler balosuna katılmak isteyen Füsun, Selma’yı birlikte gitmeye ikna edebilirse kendi de baloya katılacaktır. Altan ve Atakan formalite evliliğin kurallarını belirlemeye çalışırken, Kıymet ve Hâkim gözlerden uzak bir akşam yemeği yemeye karar verir. Cihangir’in Selma’yı dansa kaldırdığı balo, sürpriz bir haber sonrası Mihran’la ikisinin arasının yeniden açılmasına sebep olacaktır.

İzleme Linki Güzel Günler 13 Bölüm İzle

Güzel Günler 14 Bölüm Fragmanı

Güzel Günler Oyuncuları 

Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı(Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran) ve Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha), Orkuncan İzan (Feyyaz), Duygu Köse (Leylim) , Oya İloğulları (Alya), Dora Dalgıç (Ayşim), Enginay Gültekin (Dilşat) ve Edip Saner (Çetin)