Hayatımın Şansı Son Bölüm İzle! 6 Bölüm İzle. 7 bölüm fragman izle.

FOX TV 2022 - 2023 yayın sezonunda başarılı reytingler alan dizileri yayına almakta zorluk çekti. Çok sayıda dizisi final yaptı. Final riski ile karşı karşıya kalan bir dizisi de Hayatımın Şansı dizisi. Şimdilik bir final haberi olmasa da dizinin işinin zor olduğu YouTube kanalındaki izlenme sayılarına bakarak söylenebilir. Yine de diziyi izleyen çok sayıda izleyici var ve sosyal medyadan diziye olan desteklerini her bölüm sonrasında dile getiriyorlar.

Geçtiğimiz günlerde 6. Bölümü yayınlanan dizi 7. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Peki altıncı bölümde neler oldu ve yeni bölümde neler olacak?

Diziyi yayın saati sırasında meşgul olduğu için izleyemeyenler için özet yazımızı ve full izleme linkini yazımıza ekledik. Ayrıca son bölüm fragman videosuna da yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Hayatımın Şansı 6 Bölüm

Havalimanında kaçmak üzere olan kızlarımız, hiç ummadıkları bir yerden darbe yerler... Artık her şey sil baştan başlayacak, kartlar yeniden karılacaktır... Rüzgar ile Yonca yeni kararların arifesinde birbirlerine giderek yakınlaşıyorlardır. Canan ise, Erman ile birlikte Sare’yi almak için girdiği yolda; sadece onu değil tüm karakterlerimizi derinden sarsacak acı bir olaya neden olur...

HAYATIMIN ŞANSI 6 BÖLÜM İZLE

Hayatımın Şansı 7 Bölüm Fragmanı

Yonca, küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir. Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır.

Hayatımın Şansı Oyuncuları

Oyuncular: Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin, Sekvan Serinkaya ve Hale Soygazi.