Hicran Son Bölüm İzle! Hicran Dizisi Oyuncuları. Hicran 57 bölüm izle. 58 bölüm fragmanı.

Kanal D televizyon kanalı yayınladığı günlük dizilerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Günlük diziler hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde izleniyor.

Geçtiğimiz gün Hicran dizisinin 57. bölümü yayınlanmıştı. 58. bölümü izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler arama motorlarında dizinin tam bölümünü aramaya başladı. Sizler için izleme linkini yazı içerisine bıraktık. Geçtiğimiz bölümün özetini de yazımıza ekledik. Ayrıca yazımızın sonunda yeni bölüm fragmanı bulunmaktadır. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili bilgilere de yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Hicran Son Bölüm İzle


Hicran 24 Ocak Salı günü yayınlanan 57. bölümünde Hicran’la birlikte öğretmen adaylarının özgeçmişlerini incelerler. 24 Ocak Salı günü yayınlanan 57. bölümünde neler oldu?

Hicran artık konakta yatılı olarak kalıyordur. Emre; Melek’in eğitimi geri kaldığından dolayı özel öğretmen bulmak için harekete geçer. Hicran’la birlikte öğretmen adaylarının özgeçmişlerini incelerler. Yeliz, Soner’in dışarıda olmasından dolayı tedirgindir. Soner’in iş birliklerini ifşa etmesinden korkmaktadır. Ancak telefonuna gelen mesajla rahatlar. Soner meselesi hal olmuştur. Keriman pastaneye gelir. Berkay ve Elif, Keriman yüzünden tatlı bir didişme içine girerler. Tayfun’sa, Berkay’ı alt etmek için son kozunu oynar. İddiaya girdikleri zaman çektiği videoyu Elif’in telefonuna gönderir.

İzleme Linki Hicran Son Bölüm İzle

Hicran 58. Bölüm Fragman

Hicran dizisinin yeni bölümünde neler olacak? 25 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak bölümle ilgili tüm ayrıntılar...

Hicran, çok zor bir gün yaşar.

Aliye, Hicran’ı öğretmen fikri konusunda takdir edince, Yeliz öfkelenir ve Aliye’yi azarlar, araları açılır. Emre, Hicran’a ertesi gün Melek’in doğum günü olduğunu söyler. Hicran kötü olur, kızının ölüm yıldönümü de ertesi gündür.

 

Hicran Dizisi Oyuncuları


Nisa Sofiya Aksongur (Melek) Elçin Zehra İrem (Hicran) Berk Bakioğlu (Emre) Yağmur Çokgenç (Yeliz) Melda Arat (Aliye) Yaşar Üzer (Süleyman) Aydan Burhan (Nedime) Özlem Sürek (Nurten) İclal Karaduman, (Keriman) Tuan Öztürk (Soner) Tolga Demircan (Ferit) Berrak Başkan (Elif) Batuhan Gülcemal (Berkay) Nadir Ersoy (Derviş) Sinan Bengier (Yaşar) Korkut Çözer (Beyto) Emel Özcan (İpek) Burak Uyanık (Burak) Mehmet Tokat (Celal) Hilal Tüfek (Zehra)