“İzmir’e Hyatt geldi” mottosuyla aralık ayında kapılarını açan  İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra protokol isimlerin de yer aldığı geceye basın mensuplarının ilgisi büyüktü.

 

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Hyatt Regency İzmir İstinyepark Genel Müdürü Zafer Canbaz: 

 

“İzmir’e hayat geldi diyerek çıktığımız bu keyifli yolculukta,  ülkemizin en nadide şehri İzmir’de tüm misafirlerimize ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunma hedefimize kısa sürede ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak için bir araya geldiğimiz bu özel gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor keyifli bir gece geçirmenizi diliyorum” dedi.

Geniş bir protokol masasının davet edildiği gecede İzmir Cemiyet hayatının tanınan ünlü simaları da objektiflere takıldı. Şef Necdet Çolakoğlu imzasıyla hazırlanan özel menünün tadımıyla başlayan davet sevilen müzisyen Emir Ersoy’un keyifli konseriyle devam etti. Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’ne bağışlanmak üzere ünlü Ebru sanatçısı Garip Ay’ın hayat verdiği ve İzmir’in hikâyesini anlatan sanat eseri Yekta Kopan anlatımıyla katılan herkesi büyüledi.

 


Hyatt Regency İzmir İstinyepark özel davetinde eğlence  gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.