ÜÇ  TAKIM ve BEŞ SOLO ile ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

 

Arman Esen Dans Akademi, bu yıl Yunanistan’ın Kavala kentinde ulaştığı üç takım şampiyonluğunu velilerinde katıldığı bir kokteylle kutladı.

 

Arman Esen ve Gizem Esen tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan Arman Esen Dans Akademi, kulübü Dans Ege Gençlik ve Spor Kulübü ile gittiği Kavala’dan üç takım birinciliği, bireysel solo dans yarışmalarında ise çeşitli yaş gruplarında başarılar kazanarak ülkemizi temsil ederek büyük gurur yaşattılar.

 

Arman Esen Dans Akademi’nin başarısında kendilerine destek olan ve her türlü fedakarlığı gösteren velilerin katkısının olduğunu belirten yöneticiler, İzmir’e getirdikleri üç takım birinciliğini ve beş bireysel ödül başarısını düzenledikleri kokteylle velilerle paylaştı.

 

Başarıyı birlikte hissetmek istediklerini belirten yöneticiler, Arman Esen Dans Akademi’nin bugünlere gelmesinde çok emeği geçen velilere teşekkür etti.

 

Arman Esen Dans Akademi’si takımların başarılarının devamı için yeni proje ve yarışmaları hedefleyerek yoluna devam ediyor. “Bakanlığımızın yeni projelere sunacağı destekler ülkemizde kız takımlarının daha başarılı olacağı bir yolun kapısını açacaktır. Başarı desteklendikçe başka başarıları getirir” diyen veliler ülkelerini temsil eden çocuklarının başarılarından dolayı çok gururlu.