Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle Kanal 7! Son bölüm izle. 37 Bölüm Fragmanı. Kan Çiçekleri dizisi. Günlük dizi.

Kan Çiçekleri Son Bölüm İzle

Ekranların sevilen yerli dizisi Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı günü yayınlanan 36. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı.

Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Dizi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde izleniyor. Diziye sosyal medyadan verilen destek de oldukça büyük.

36. bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler arama motorlarında dizinin tam bölümünü nasıl izleyeceklerini araştırıyor. İşte dizisiyi full ve kesintisiz HD bir şekilde izleyebileceğiniz link. Ayrıca yeni bölüm fragman videosunu da yazımıza ekledik.

İzleme Linki Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle

Kan Çiçekleri 36 Bölüm Fragmanı

Kanal 7, günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmıyor.  Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi oluyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.


Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.


Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?


Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile  hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Kan Çiçekleri Oyuncuları


Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş