Kardeşlerim 79 Bölüm Fragmanı İzle. 78 Bölüm Full İzle! Kardeşlerim dizisi yeni ve son bölüm fragman.

Kardeşlerim Dizisi hem Türkiye'de hem de yabancı ülkelerde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kadrosunda bulunan genç oyuncuların elde ettiği başarısı dizinin ulaştığı bölüm sayısı ile tescillenmiş oldu. Diziden ayrılan oyuncular olsa da oyuncu kadrosuna yeni oyuncular da eklendi ve halen özellikle gençler tarafından ilgi ile izleniyor. Gönül Dağı gibi önemli bir dizi ile aynı günde yayınlanmasına rağmen dizi halen reyting yarışında iyi durumda. Özellikle sosyal medyada Kardeşlerim dizisine verilen destek çok büyük. Dizinin 78. bölümü geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanmıştı. Peki 78. bölümde neler olmuştu? (İzleme linki özetin altında)

Kardeşlerim Son Bölüm İzle - Kardeşlerim 78. Bölüm

“Kalbim kırık, dikkat et elini kesmesin…” Akif, Ömer’i söylediklerine inandırmayı başarırken, Asiye’nin evden kovduğu Ömer çok üzgün ve çaresiz bir haldedir. Hayalleri yıkılan Şengül, kendisine sinsi hamleler yapmaya devam eden Gönül’le yeniden karşı karşıya gelirken; Tolga ve Oğulcan da, Zehra’nın zorla evlendirilmesine engel olacak bir çözüm bulmaya çalışmaktadır. Ayla’nın yaptığı acımasız girişim, Şengül ve Orhan’ı şoke ederken, Ömer kafasındaki soru işaretlerini çözmek için, hiç beklenmedik bir hamle yapar.

 

İzleme Linki ==> Kardeşlerim 78. Bölüm Full İzle

Kardeşlerim 79 Bölüm Fragmanı


Kardeşlerim dizisinin bölüm ve fragman videoları sadece resmi YouTube kanallarından izlenebiliyor. Henüz fragman videosu yayınlanmadı ancak YouTube üzerindeki bazı YouTube kanalları dizinin yeni bölümünde neler olabileceği ile ilgili tahminlerini içeren analiz videoları paylaşmakta.

Kardeşlerim 79 Bölüm Fragmanı İzle

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları


Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Nazlı Çetin (Leyla Barçın), Ecem Sena Bayır (Afra), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).