Kısmetse Olur Aşkın Gücü 48. Bölüm İzle! 49 Bölüm Fragman izle YouTube.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü haftanın 6 günü, 18:30’da, sadece YouTube üzerinden yayınlanıyor. En son 48. bölümü yayınlanmıştı.

Aşkın Gücü 48. Bölüm İzle!

YouTube trendler listesinde sık sık görülen program yoğun ilgi görüyor. Program sadece YouTube üzerinden yayınlanmasına rağmen oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşıyor. Hatta öyle ki televizyon kanallarındaki yapımlardan bile şu anda daha fazla izleniyor. Yayınlanan her bölüm videosu yaklaşık 5 milyon görüntülenme alıyor. Survivor gibi dev bütçeli bir yapımın bile bu tip bir program ile karşılaştırıldığında bu kadar ilgi görmemesi enteresan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Elde edilen bu izlenme rakamları sonrasında bu tip yeni programların hazırlandığı bilgileri gelmeye başladı.

Öte yandan programın yayından kaldırılacağı yönünde bazı iddialar da zaman zaman sosyal medyada ve basında dile getiriliyor. 

Bu yazının hazırlandığı sırada Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün resmi YouTube kanalı 1 milyon 110 bin abone sayısına ulaşmış durumda. Ayrıca kanalda yayınlanan videoların toplam izlenme sayısı 477 milyona ulaşmış durumda. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 49. Bölüm fragmanı da yayınlandı. 

Full izleme linki Kısmetse Olur 48. Bölüm Full İzle

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 49. Bölüm Fragmanı