Kısmetse Olur Aşkın Gücü 88. Bölüm İzle! Yeni, son bölüm izle full, tek parça YouTube. 24 Mart Cuma 2023.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü haftanın 6 günü, 18:30’da, sadece YouTube üzerinden yayınlanıyordu. Ramazan ayı boyunca günde 2 bölüm yayınlanma kararı alındığı anlaşıldı. Ramazan boyunca program haftanın her günü yayınlanacak. Hafta içi 13:30 ve 20:30'da, hafta sonu ise 13:30'da birer bölüm yayınlanacak. En son 88. bölümü yayınlanmıştı. Program canlı yayın olarak da Youtube üzerinden izlenebiliyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 88. Bölüm İzle!

YouTube trendler listesinde sık sık görülen program yoğun ilgi görüyor. Program sadece YouTube üzerinden yayınlanmasına rağmen oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşıyor. Hatta öyle ki televizyon kanallarındaki yapımlardan bile şu anda daha fazla izleniyor.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının yayınlanan her bölüm videosu yaklaşık 12 milyon görüntülenme alıyor. Survivor gibi dev bütçeli bir yapımın bile bu tip bir program ile karşılaştırıldığında bu kadar ilgi görmemesi enteresan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Elde edilen bu izlenme rakamları sonrasında bu tip yeni programların hazırlandığı bilgileri gelmeye başladı.

Bu yazının hazırlandığı sırada Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nün resmi YouTube kanalı 1 milyon 400 bin abone sayısına ulaşmış durumda. Ayrıca kanalda yayınlanan videoların toplam izlenme sayısı 827 milyona ulaşmış durumda. 

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 88. Bölüm yayınlandı. 89. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragman videosu yayınlandı.

Full izleme linki Kısmetse Olur Aşkın Gücü 88. Bölüm Full İzle

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 89. Bölüm Tanıtımı