Hatay’ın sevilen iş insanı HatBoru LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar’ın  “Damdan Düşeni Anlayan Adam” adlı kitabının lansmanı yapıldı.

Uzun zamandır hayali olan, hayatından kesitler ve ilham veren hikayelerin yer aldığı “Damdan Düşeni Anlayan Adam” kitabının tanıtımı, üyesi olduğu Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği (HASİAD) ta düzenlenen kokteyle yapıldı.

Tanıtıma, Hatay Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, Hatay Ticaret İl Müdürlü Halit İmrek, HASİAD Başkanı Murat Hayzaran, HASİAD Üyeleri, Hatboru Ortaklarından Sıddık Önlen, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi & Beyza LTD. ŞTİ Sahibi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, basın mensupları ve davetliler katıldı.

 

“KİTAPTAKİ HER BİR SATIRIN YEPYENİ PENCERELER AÇACAĞINA İNANIYORUM”

 

Kılıçlar, lansmanda yaptığı konuşmada; Kitaptaki her bir satırın yepyeni pencereler açacağına inandığını, idollerinin yolunda gitmeyi hedefleyenlere öncü olmayı hedeflediğini ifade ederek “ Kitap yazmak un çuvalını silkelemek gibiymiş, ne kadar silkelesek içindeki un bitmiyor. Kitabı bitirmeme rağmen keşke şunuda yazsaydım dediğim anlar çok oldu, bu yüzden kitabımın devamı gelecek” dedi.

Mehmet Kılıçlar katılımcılara teşekkür ederek misafirlerine imzalı kitabını hediye etti.