Mersin Milletvekili Seçilen Faruk Dinç Söz Vermişti Ziyaret Etti

28. Dönem Mersin Milletvekili Seçilen Hüdapar Eski Diyarbakır İl Başkanı seçimden önce ziyeret ettiği ve hasta olduğunu öğrenilen Meryem Yaz'ı ziyaret etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini sosyal medya hesabından paylaşan Baba İbrahim Yaz : "Bu akşam evimize gelip kızım Meryemi ziyaret edip mutlu eden Syn Faruk Dinç Milletvekilimize Ailem ve özellikle Williams sendromlu(mutluluk hastalığı)kızım adına çok teşekkür ederim. Meryemi ziyaret edeceğine söz vermişti.
Geldi ve mutlu etti Meryemi.
Rabbim sizide mutlu etsin" diye paylaştı. 

Faruk Dinç ise : HÜDA PAR sevginin kaynağıdır. Meryem de HÜDA PAR’ın gülüdür. Meryem bacımız sevgi dışında hiçbir muhabbeti sevmiyor. Bizi de sevgi ve muhabbetle karşıladı. Sevgi ile insanlara yaklaşmayı öğreten Meryem bacım! İyi ki varsın. " diye paylaşımı retweetledi. 

 Mersin Milletvekili Faruk Dinç, son günlerde özellikle sosyal medya hesaplarından başlatılan bayrak ve yemin krizinede yine resmi sosyal medya hesabından cevap verdi : Mecliste yemin krizi yok. 28 Mayısta chp’nin kaybetme krizi var. Ve kaybedecekler… 14 Mayısta sandık chp’yi tokatladı. 28 Mayıs hezimetinde zaten chp’liler birbirlerini tokatlayacaklar. HÜDA PAR’ın bayrakla sorunu yoktur ancak chp’nin dinimizle sorunu vardır. #HelalOlsun HÜDA PAR