Ömer dizisi, Star TV televizyon kanalında yeni sezonun ilk bölümü olan 23. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 23. bölümün bitmesinin hemen ardından 24. bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başladı. 24. bölümü ile devam edecek olan dizi her Pazartesi saat 20.00’de yayında olacak. Ömer ikinci sezonu ile yeni sezonda yayın hayatına devam edecek. 

Ömer dizisinin büyük bir izleyici kitlesi var ve sezon sonuna kadar dizinin final yapması beklenmiyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer 23. Bölüm İzle

Peki Ömer dizisinin 23. bölümünde neler olmuştu?

Gamze'yi hiç beklemediği bir anda karşısında bulan Ömer, yaşadığı acılardan onu sorumlu tutarak boşanmak istediğini söyler. Bu tepkiye şaşırıp kalan Gamze, Ömer'in ona neler yaşadığını hiç sormayışına çok içerler. Kendini yine Vicdan'ın yanında bulan Ömer, onu hem Tahir hem de Gamze ile karşı karşıya getirecek bir çatışmanın fitilini ateşlediğinin farkında değildir.
 
Yanında çalıştığı ailenin sorunlarının ortasında kalan Nisa, giderek kendisine daha bağımlı hale gelen evin hanımı Hülya'nın isteklerine karşı ne yapacağını bilemez. Emine'yi bu hayatın içinden bir an önce kurtarmak isteyen Yaman ise daha hızlı para kazanmak için Emine'yi şüpheye düşürecek bazı yollara başvurur.
 
Gamze’nin dönüşünün Ömer üzerindeki etkisini gören Reşat oğlu için endişelenmeye devam ederken Gamze’nin borçları konusundaki yardım teklifini de reddeder. Gamze, Ömer’e tüm başına gelenleri anlatmasına rağmen aralarındaki duvarları yıkmayı başaramaz. Kaçıp yine alkole sığınan Ömer'in kendine gelmesi gerektiğini düşünen Gamze'nin ona son bir sürprizi daha vardır.

 

ÖMER 23. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ömer 24. Bölüm Fragman

Ömer dizisinde heyecan ve duygu dolu bir bölüm daha geride kaldı. Yeni, son bölüm fragmanı olan Ömer 24. bölüm fragman videosu Star TV televizyon kanalı tarafından yayınlandığı zaman yazımıza eklenecek.

Ömer 2. sezonu ile yeni sezonda da Pazartesi akşamları Star Tv'de!

Ömer Dizisi Oyuncuları

Ömer ve Gamze’nin imkansızlıklara rağmen yeşerttikleri aşklarının hikayesi yeni sezonda seyircisini ekrana bağlamaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncular Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Muharrem Türkseven, Melike Güner ve Zerrin Sümer’in yer aldığı dizinin kadrosuna yeni sezonda; Esra Akkaya, Erol Baboğlu, Burcu Cavrar, Özgür Daniel Foster, Damla Makar da dahil oldu.