Azerbaycan’da 2016-2018 yıllarının en çok satan listesinde yer alan bu kitapta yazar insanın yaşamın anlamını aramak adına sürdürdüğü yolculukta yeni bir bakış açısı kazanmasına yardımcı oluyor. Arkadaşlık, umut, yaşam, ölüm, sevgi gibi kavramlar üzerine tekrar tekrar düşünmemizi sağlayan Bu Şehirde Kimse Yok mu? samimi anlatımı ve içe dokunan hikayesiyle sizi içine alacak. Kitap binlerce insana umut vermiş, hayata tutunma sebebi olmuş, hatta pek çok kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapmasına yardımcı olmuştur. Rövşen Abdullaoğlu’nun yazdığı Bu Şehirde Kimse Yok mu? Destek Yayınları’ndan çıktı.

 

Arka Kapak Yazısı:

Her şey, hayata bambaşka açılardan bakan iki insanın karşılaşmasıyla başladı. Eskiden çok başarılı bir sporcu olan, ancak şimdilerde kendi köşesine çekilmiş, temizlik görevlisi olarak çalışan Willy’yi yeniden hayata bağlamak, kendisi de ağır bir hastalıkla savaşan bir “meleğin” görevidir. Uzun bir yolculuktan sonra son durağı Anderson olan genç göçmen, Willy’yi hayata bağlamaya çalışırken kendi geçmişindeki düğümleri çözebilecek mi?

Birbirlerinin yaralarına merhem olan iki yaralı ruhun sınırları aşan dokunaklı videodakı yazılan kitap hikâyesi okurların kalbinde kendine mutlaka bir yer bulacak. Çünkü hiç kimse kendi “meleğiyle” karşılaşmadan bu dünyadan göçmez. O melek ister bir insan olsun ister bir kitap…

Bu Şehirde Kimse Yok mu? umudunu kaybetmeden kanserle ve hayatın zorluklarıyla savaşan herkese ithaf edilmiştir.

 

Eser Adı: Bu Şehirde Kimse Yok mu?

Yazar Adı: Rövşen Abdullaoğlu

Yayınevi: Destek Yayınları

Türü: Psikolojik Roman

Sayfa Sayısı: 280