Tasarımı sanatla buluşturan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, dünyanın ve Türkiye’nin seçkin markalarına ev sahipliği yaparken aynı zamanda genç tasarımcılara verdiği destekle sektöre önemli bir katma değer sağlıyor.

 Genç tasarımcılara destek

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde oldukça geniş bir alana yayılan ortak alanlarda genç tasarımcıların ürünleri ve tasarımları sergilenirken, bu alanlar aynı zamanda genç tasarımcılara network ağı oluşturmaları için de olanak sunuyor. Böylelikle çeşitli iş birliklerininin önü açılırken gençlerin kendilerini geliştirmeleri için bir fırsat yaratıyor.

 Çözümler tek merkezden 

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi; mobilya, tasarım, dekorasyon ve mimarlardan oluşan yapısıyla dikkat çekiyor. Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde özel olarak oluşturulan hazır ofis sistemi sayesinde mimarlar; müşterilerini ağırlayabiliyor, ürünleri anlık olarak görüp inceleyebiliyor ve çözümler sunabiliyor. Mimarlık hizmeti almak isteyen markaların kolaylıkla faydalanabildiği bu sistem sayesinde tüm çözümler zaman kaybı yaşanmadan tek bir merkezden üretilebiliyor. 

 Markaların ilgi odağı olan tasarımlarını, mağazaların yanı sıra sergileyebilecekleri bir bölüm olarak dikkatleri üzerine toplayan “Trend Alanı” ise dekorasyon meraklılarına ilgi çeken tasarımları bir arada inceleme fırsatı sunarken tasarımcılara ilham kaynağı da oluyor.