Taçsız Prenses 3 Bölüm İzle! Son bölüm izle fox tv. Taçsız Prenses dizisi 4 Bölüm Fragmanı. Taçsız Prenses oyuncuları. Taçsız Prenses hangi gün ve hangi kanalda?

Taçsız Prenses 3 Bölüm İzle

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı “Taçsız Prenses” dizisi üçüncü bölümü ile FOX TV'de izleyici karşısına çıktı. Peki geçtiğimiz bölümde neler oldu ve yeni bölümde neler olacak?

Dizinin 4. bölüm fragmanı da yayınlandı! Full, hd ve tek parça izleme linkini ve fragman videosunu yazımıza ekledik.

Annesini güvenli bir eve getirmek isteyen Masal, Şahin’in iyi mi kötü mü olduğundan emin olmak ve restorandaki canavarlı kapıyı artık açmak zorundadır. Ama Şirin’in abisine olan sarsılmaz güveni kafasını karıştırır. Diğer yandan büyük konseri gelip çatan Yağmur uyuyakalmamak için ekstrem bir çözüme sarılır. Fuat ise bol para getirecek, yeni ve tehlikeli bir oyunun peşindedir. Sonunda bir trajedi Evgin’le Yağmur’u bir karara sürüklerken canavarlı kapı da açılır. Ama dışarı dökülenler hiç de Masal’ın beklediği gibi olmayacaktır.

FULL İZLEME LİNKİ TAÇSIZ PRENSES SON BÖLÜM İZLE

Taçsız Prenses 4 Bölüm Fragmanı

Taçsız Prenses 4. Bölümüyle 31 Ocak Salı FOX'ta

Taçsız Prenses Oyuncuları


İsmiyle dikkat çeken ve ilk üç bölümü yayınlanan dizinin kadrosunda; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.


Taçsız Prenses Konusu


Dizide; Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…