Teşkilat 65 Bölüm Fragmanı! Teşkilat Son Bölüm İzle - 64 Bölüm İzle Full HD Tek Parça. Yeni fragman izle TRT. Teşkilat yeni fragman. Teşkilat dizisi oyuncuları.

‘Teşkilat’, yeni bölümleri ile her pazar akşamı TRT 1’de yayınlanıyor. Heyecan ve temponun hiç düşmediği dizi hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde yoğun ilgi görüyor.

İzleyiciler heyecanla dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor ve bu nedenle arama motorlarında yeni bölümde neler olacak sorgusunu gerçekleştiriyor. 64. bölümü kaçıranlar da geçmiş bölümde neler olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

Teşkilat 64. Bölüm İzle


Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak rol alıyor. 

Peki 64. Bölümde neler olmuştu?

Başarılı geçen operasyonun ardından Frederick’i alan ekip, çıkış planını uygularken çatışmanın ortasında kalıyor. Efkar’ın namlusunun hedefinde olan Hartley için tehlike çanları çalmaktadır. Savunma sanayisine karşı bir tehdit olacağı bilgisine ulaşan ekip ise vakit kaybetmeden operasyona başlama kararı alır.   Hartley’e ulaşmaya çalışan Ömer, Hasan Atmaca’yla ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Efkar’ın Hartley planı sonucunda karşısına çıkan kişi beklemediği birisi olacaktır. Hartley ve Efkar arasındaki savaşı başlatacak düğüm, artık kopmak üzeredir!

TEŞKİLAT 64 BÖLÜM FULL İZLE

Teşkilat 65 Bölüm Fragmanı


Peki Teşkilat dizisinin yeni bölümde izleyici neler bekliyor? Henüz dizinin 65. bölüm fragman videosu resmi YouTube kanalından paylaşılmadı ancak çeşitli YouTube kanalları dizinin yeni bölümünde neler olabileceği ile ilgili analiz videolarını fragman videosu adı altında paylaşıyor.

Teşkilat 65. Bölüm Fragmanı