Toprak İle Fidan Son Bölüm İzle! 57 Bölüm İzle. Toprak İle Fidan Fragmanı İzle.

Günlük dizi Toprak İle Fidan Hafta İçi Her Gün 19.00'da Star TV televizyon kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 57. bölümü yayınlanan dizi 58. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizinin her bölümü için ayrı bir fragman videosu yayınlanmıyor. Her hafta için tek bir tanıtım videosu paylaşılıyor. Ayrıca dizinin bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler içim tüm bölümleri tam ve kesintisiz şekilde resmi YouTube kanalında paylaşılıyor. Sevilen dizinin 24 Ocak 2023 tarihinde yayınlanan 57. bölümünde neler olmuştu hatırlayalım. Dizinin özetinin altına son bölüm izleme linkini ve yeni tanıtım fragmanı videosunu ekledik.

Toprak İle Fidan 57. Bölüm Özeti

Keriman, Aydan'ın Toprak'ın sevgisini kazanmak için ne kadar ileri gidebileceğini anlamıştır. Diğer yandan Keriman, Fidan'ın Toprak üzerindeki etkisini de görür ve bu işin üstüne daha çok düşmeye karar verir. Halide, Ali'nin kalp kırıklığını yatıştırmaya çalışır. Mert, Asya'yı düğününden kaçırmış olsa da Adnan'la olan bağını koparmak o kadar kolay olmayacaktır.

TOPRAK İLE FİDAN SON BÖLÜM İZLE

 

Toprak İle Fidan Son Fragmanı

Toprak İle Fidan Konusu Ve Oyuncuları

OGM ve Stellar Ortak Yapımı Olan Toprak ile Fidan Hafta İçi Her Gün 19.00'da Star'da!

Konusu

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonra 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey hatırlamaz. Hayatıyla ilgili sadece kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Annesi Keriman, Toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Bir kazayla birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak'ı kader yeniden bir araya getirir.

Oyuncuları


Hazal Adıyaman, Osman Aydın, Asuman Bora, Hilal Tüfekçi.

 

KÜNYE YAPIMCI: OGM Pictures & Stellar Yapım

YÖNETMEN: Eray Koçak ve Atilla Cengiz

SENARYO: Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç

TÜR: Dram