Başkan Hakan Tütüncü,  Kepez Belediyesi Basın Sorumlusu Gültekin Bursalı ile AGC Başkanı İdris Taş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.

AGC’nin, Türkiye’nin saygın meslek örgütlerinden birisi olduğunu belirten Başkan Tütüncü,  “Taş ve ekibinin, cemiyetin başarılı çalışmalarını daha ileri seviyelere taşıyacağına olan inancım tamdır.” dedi. Tütüncü, AGC eski Başkanı Mevlüt Yeni’nin de başarılı hizmetlere imza attığını anımsatarak, “Yeni’den aldıkları bayrağı, daha ilerilere götüreceklerine ganiyiz.  Kepez Belediyesi olarak her zaman AGC’nin yanındayız. Kalbim, gönlüm AGC ile.” ifadelerini kullandı.

“Bayrağı en üst seviye çıkarmak için çalışıyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AGC Başkanı İdris Taş da, AGC’nin 343 üyesiyle Türkiye’nin dördüncü büyük meslek örgütü olduğunun altını çizerek aldıkları bayrağı en üst seviye çıkarmak için çalıştıklarını dile getirdi. AGC üyelerinin sorunlarını çözmek için seçildiklerini ifade eden Taş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her ay üyelerimizin çalışmalarını kolaylaştıran hizmetler yapacağımızı ifade etmiştik. Projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Her üyemizin, AGC’nin imkânlarından eşit şekilde faydalanabileceği bir sistem kuruyoruz. Geçmişte de çok önemli çalışmalar yapıldı. Aldığımız bayrağı en üst seviye çıkarmak için çalışıyoruz. Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü’nün, Antalya kent kimliğine yönelik ciddi çalışmaları var. Yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde Antalya için mücadelemizi sürdüreceğiz.” 

Eski Başkan Yeni’ye teşekkür ziyareti

Başkan Hakan Tütüncü,  15 yıllık hizmet süresinin ardından bayrağı İdris Taş’a devreden AGC eski Başkanı Mevlüt Yeni’yi de teşekkür ziyaret etti. Yeni’ye, AGC’ye verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Tütüncü, “Sevgili dostum, duayen gazeteci Mevlüt Yeni’ye,  Antalya Gazeteciler Cemiyetine verdiği 15 yıllık emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, onun için başarılarla dolu, sağlıkla ve afiyetle musmutlu bir ömür diliyorum.” açıklamasını yaptı.

Etiketler: Antalya   Kepez   GazetecilerCemiyeti   AGC