Tv1 ve Yenidoğan gazetesine 3 ödül birden verildi
TV1 VE YENİDOĞAN'A 3 ÖDÜL BİRDEN

2019 Gazetecilik Yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Ödül törenine Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da katıldı. Gazetemiz ve televizyonumuza 3 ödül birden verildi.
TV1'E İKİ; YENİDOĞAN'A 1 ÖDÜL GELDİ
2019 yılının en iyilerinin belirlendiği  Gazetecilik Yarışmasında TV1 ve Yenidoğan Gazetesi 3 ödül birden aldı. Tv1 spikerlerinden ve muhabirlerinden Yalçın Yoldaş,  Kurban Pazarında çekilen ve pazarlık sırasında müşterisinin parmağını kıran esnafın haberleştirildiği 'Çetin Pazarlık' isimli haberi ile görsel haber dalında birincilik elde etti.  Yine Tv1 spikerlerinden  Şeyda Tuba Özkan Tv Haber Programcılığı dalında ikincilik elde etti. Gazetemiz Yenidoğan'dan da  Yusuf Deniz de en iyi mizanpaj dalında 3'üncülük elde etti.
ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da katıldı. Düzenlenen törende Yalçın Yoldaş ödülünü MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'den; Şeyda Tuba Özkan ödülünü Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan  ve Yusuf Deniz de ödülünü Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'dan aldı.
CEMİYET BAŞKANI TEŞEKKÜR ETTİ
Törende konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da teşekkür konuşması yaptı. Yerel basının sıkıntılı günlerden geçtiğini belirten Başkan Altıntkaya, cemiyetin yarışmasına ilgi gösterip katılanlara teşekkür etti. Yarışmadan ödül alan gazetecilere de bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diledi.
Kaynak: TV1 VE YENİDOĞA'NA 3 ÖDÜL BİRDEN