Üç Kız Kardeş 43. Bölüm Full İzle - Üç Kız Kardeş 44. Bölüm Fragman İzle. Yeni, son bölüm izle tek parça HD Kanal D.

Üç Kız Kardeş, Kanal D televizyon kanalında 43. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 43. bölümün bitmesinin hemen ardından 44. bölüm fragmanı heyecanla beklenmeye başladı. 44. bölümü ile devam edecek olan dizi her Salı saat 20.00’de yayında olacak. Üç Kız Kardeş dizisinin sadık bir izleyici kitlesi var ve sezon sonuna kadar dizinin final yapması beklenmiyor.

Üç Kız Kardeş Dizisi Son Bölüm İzle

Üç Kız Kardeş dizisinin 43. bölüm fragmanı arama motorlarında diziyi izleyenler tarafından aratılıyor. Dizinin YouTube kanalında fragman videosu yayınlandı. Kanal D resmi web sitesinden de 43. bölüm full HD ve tek parça izlenebiliyor.

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geldi. Peki dizinin yeni bölümünde neler oldu?

Dizinin bu hafta yayınlanan yeni bölümünün özeti şöyle; Rüçhan’ın, en büyük düşmanı olarak gördüğü Türkan’a sığınmasıyla birlikte herkesin hayatında yeni bir dönem başlar. Annesinin evden kovulduğunu öğrenen Somer, Özer’in yıllardır bu fırsatı beklediğini düşünerek onunla sert bir şekilde yüzleşir. Nesrin, Rüçhan tarafından görüntüleri polise vermekle suçlanmaya devam ederken, üzerine bir de karşısında Somer’i bulur. Somer de tıpkı annesi gibi bu konuda Nesrin’i suçlamaktadır. Nesrin ise masumiyeti konusunda kendini Türkan’a bile inandıramaz.

 

ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm Fragman İzle

Üç Kız Kardeş 44. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Türkan, Somer ile arasında yaşananlara rağmen aşka yenik düşüyor ve yeniden Somer'in kollarına bırakıyor kendini. Rüçhan tek başına kalınca gerçeklerle yüzleşiyor. Öte yandan bir hışımla babası Özer'in kapısına dayanan Somer'i Rüçhan sakinleştiriyor. Ancak Rüçhan evinde Sevilay'ı sabahlıkla görünce şok oluyor.

Peki, Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Bu soru yeni tanıtım fragmanı yayınlandığında yanıt bulacak. Yeni fragman yayınlandığı an yazımıza eklenecek.