Yalnız Kalpler Son bölüm İzle! 12 Bölüm İzle - 13 Bölüm Fragmanı. Yalnız Kalpler dizisi oyuncuları ve konusu. Yalnız Kalpler dizisi nerede çekiliyor?

Yalnız Kalpler 12 Bölüm İzle! Yalnız Kalpler Dizisi 12 Bölüm full izle FOX. Yalnız Kalpler 13 bölüm fragmanı.

Yalnız Kalpler nerede çekiliyor?


İlk bölümleri Nevşehir ilinde çekilen dizinin yeni bölümleri Ankara'da çekiliyor.

“Yalnız Kalpler”, dizisinin bölümleri hafta içi her gün saat 18.00’de FOX’ta yayınlanıyor. Günlük dizi severler diziye olan desteklerini sosyal medya üzerinden dile getiriyor ve dizi başarılı bir şekilde ekran macerasını sürdürüyor.

Yalnız Kalpler Son Bölüm 

24 Ocak Salı günü dizinin 11. bölümü yayınlanmıştı. Diziyi izlemeye vakit bulamayanlar veya tekrar izlemek isteyenler arama motorlarında 12. bölüm izle sorgusunu yapmaya başlamıştı. Ayrıca bölümü izleyenler de izledikten hemen sonra 13. bölüm fragman videosu yayınlandı mı? sorusunu sormaya başlamıştı. Nihayet 12 bölüm videosu da 13. bölüm fragmanı da yayınlandı!

YALNIZ KALPLER 12. BÖLÜM FULL İZLE

 

Yalnız Kalpler 13. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kalpler Konusu


Kapadokya’da geçirdikleri büyülü bir akşamdan sonra birbirlerinin izini kaybeden Ayda ve Teoman, üç yıl sonra Ankara’da yeniden karşılaşırlar ancak artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le beraberdir. Annesinin baskıları altında ezilen Ayda ve ailesiyle aşkı arasında kalan Teoman için zorlu bir dönem başlayacaktır. Kumru ise üvey annesi Fatma ve onun kızı Nazlı’nın hırslarına rağmen kardeşi Buse’ye iyi bir hayat sağlamaya çalışır. Nazlı için takıntı haline gelen şef Ozan’ın babaannesine bakmak için işe girmesi Kumru’nun hayatını beklemediği şekilde değiştirecektir.

Yalnız Kalpler Oyuncuları


Yalnız Kalpler dizisinin oyuncu kadrosu içerisinde Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar gibi isimler yer alıyor.