Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran reyting rekortmeni dizisi Yargı, pazar günü üçüncü sezona başlıyor.

Bulmacayı çözmeye hazır mısınız?

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan dizi yayınlanan ikinci tanıtım ile izleyiciyi büyük bir bulmacanın içine çekiyor.

Ekrana gelen ilk tanıtımı ile 8 milyonun üzerinde izlenme oranı yakalayan ve binlerce beğeni mesajı alan Yargı’dan merak uyandıran yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Ilgaz’ın baba olacağını öğrendiği, Ceylin’in doğum anlarının göründüğü tanıtımda Ilgaz ve Ceylin’in birbirine yabancı ve mesafeli anları ise, izleyiciyi yeni sezonda büyük bir bulmacanın beklediğinin sinyallerini veriyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerden oluşan başarılı kadroya yeni sezonda Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel dahil oluyor.

"Yargı"nın heyecan dolu üçüncü sezonu pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D’de!

Yargı 64. Bölüm YENİ SEZON fragmanı yayınlandı!

Ceylin ve Ilgaz için yepyeni bir dönem başlıyor!

Ilgaz, Ceylin'in hamile olduğunu öğrenince sevinç çığlıkları atar. Ilgaz ve Ceylin tam mutlu oldu derken onları bekleyen hayat, nasıl bir değişimin içine alacak? Yargı heyecan dolu yeni sezonuyla 24 Eylül Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

kaynak:kanald.com.tr