Yasak Elma Son Bölüm İzle! Yasak Elma 163 bölüm full izle fox tv. Son fragman izle. 164 bölüm fragmanı.

Yasak Elma dizisi uzun yıllardır devam etmesine rağmen halen çok izlenen diziler arasında. Dizi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde yoğun ilgi görüyor. Dizinin sosyal medyada çok güçlü bir fan kitlesi bulunuyor. Dizinin fanlarının sosyal medyadaki desteği nedeniyle de Yasak Elma dizisi uzun süre daha devam edecek gibi görünüyor. Ayrıca dizinin kendine ait bir uygulamasının bile olduğunu sizlere bu yazı vesilesi ile hatırlatalım.

Yasak Elma Pazartesi akşamları saat 20:00'da yayınlanıyor. Dizisinin geçtiğimiz Pazartesi günü 163. bölümü yayınlanmıştı. Yayın saati esnasında meşgul olup diziyi izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler 164. bölüm öncesinde dizinin full ve tek parça videosunu aramaya başladılar. Peki geçen bölümde neler oldu ve yeni bölümde neler olacak? Full, HD ve tek parça diziyi izleyebileceğiniz link ve fragman videosu özet yazısının altına eklenmiştir.

Yasak Elma Dizisi Son Bölüm İzle

Ender ve Yıldız, Julia’nın kolay lokma olmadığını anlamışlardır. Handan gördükleri karşında allak bullak olur ve Doğan’la konuşmaya karar verir. Selim Kumru’nun yalanlarından şüphelenmeye başlar, Kumru iyice köşeye sıkışır tatsız bir tesadüf her şeyi değiştirecektir.

Yıldız, Kumru’yla ne yaşamış olursa olsun, vicdanını dinler ve Kumru’ya gördüklerini kimseye söylememeye söz verir. Yıldız evde Doğan’a olanları belli etmemeye çalışırken Ender, Doğan ve Yıldız’ın arasını bozmak için elinden geleni yapacaktır. Ender’in son hamlesi beklenmedik bir şekilde Kumru’nun hayatının dönüm noktası olacaktır…

YASAK ELMA 163. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma Fragman İzle

 

Yasak Elma Oyuncuları

Şevval Sam (Ender Çelebi) Eda Ece (Yıldız Yıldırım) Biran Damla Yılmaz (Kumru Yıldırım) Murat Aygen (Doğan Yıldırım) Melisa Doğu (Asuman) Barış Aytaç (Caner Çelebi) Serkan Rutkay Ayıköz (Emir) Şebnem Dönmez (Handan Kılıç) Vildan Vatansever (Aysel) Bahtiyar Memili (Sedai)