Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Halk Et Kurban Bayramında Vatandaşın Hizmetinde

Çorum Belediyesi Halk Et

Çorum Belediyesi Halk Et Kombinası, Kurban Bayramı’nda vatandaşların hizmetinde olacak. Kurban kesimi yaptırmak isteyen vatandaşlar, arife günü saat 17.00’ye kadar online olarak sıra alma işlemlerini gerçekleştirebilecek.
Halk Et Kombinası’nın bayram boyunca Çorum halkının hizmetinde olacağını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, “Kombinamızda gerekli hijyen önlemleri ve iş güvenliğiyle ilgili tüm tedbirlerimizi aldık. Halk Et Kombinamız bayram boyunca hemşehrilerimizin hizmetinde olacak.” dedi.
Bayramın birinci günü sadece büyükbaş kurban kesimi yapılacağını, bayramın 2’nci ve 3’üncü günleri ise hem büyükbaş, hem de küçükbaş kesimi yapılacağını açılayan Başkan Yardımcısı Çöplü “Büyükbaş kesim için sıra alma işlemleri arife günü saat 17.00’ye kadar devam etmektedir. Kombinamızda kurban kesimi yaptırmak isteyenler https://kurban.corum.bel.tr web sitemiz üzerinden arife günü 17.00’ye kadar sıralarını alabilirler” dedi.
Hayvan pazarına ücretsiz servis
Çorum Belediyesi, hayvan pazarına ücretsiz servis hizmeti de sunuyor.
13 Haziran Perşembe gününden itibaren bayramın ikinci günü olan 17 Haziran Pazartesi gününe kadar iki saatte bir merkez otobüs durağından hareket edecek servis araçlarıyla taşıma yapılacak.
13 Haziran -17 Haziran tarihlerinde her gün 08.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 ve 18.00’de Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’ndeki Merkez Otobüs Durağı’ndan hareket edilerek, Hayvan Pazarına ve  09.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00’da da Hayvan Pazarından, merkez otobüs durağına ücretsiz servis hizmeti verilecek.