Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ilgaz’da Gençlik Konserle Coştu

Çankırı’nın Ilgaz İlçesinde Ilgaz Belediyesi tarafından Çarşı Meydanında düzenlenen şenlik, Ilgazlıları müziğe doyurdu.

Çankırı’nın Ilgaz İlçesinde Ilgaz

Seda Kara ve Ankaralı Yasin konserleriyle eğlenceli saatler geçiren Ilgazlılar şenliğin keyfini yaşadı. Havai fişek gösterisiyle renklenen konserde Ilgazlı vatandaşlar doyasıya eğlendiler.

Konser öncesi sahneye çıkarak çalışma ve projelerinden kısaca bahseden Belediye Başkanı Mehmed Öztürk yüzme havuzu, ramazan şenlikleri, çocuklara kaynak kitap ve deneme sınavı temini, altyapı, çarşı içinin asfaltlanması, modern kent meydanı ve yer altı otoparkı, yeni belediye hizmet binası, gasilhane ve defin hizmetleri, yeni itfaiye ve garaj amirliği hizmet binası, spor salonu gençlik merkezi ve halısaha gibi belli başlı çalışmalarından bahsetti. Ayrıca 45 gün sonra temeli atılacak Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunun da müjdesini verdi.

Sonrasında ise yapımı halihazırda devam eden Dibek Çayırı Göl ve Rekreasyon Alanı projesinin içeriğiyle ilgili bilgiler verdi.

Ve konuşmasını Cahit Sıtkı Tarancı’ya ait Memeleket İsterim Şiiriyle noktaladı.

Konserle ilgili duygu ve düşüncelerini dilen getiren Başkan Mehmed Öztürk, “İlçemize hizmet etmek için durmaksızın çalışıyoruz. Hizmet ederken ortaya çıkardığımız eserlerin yanı sıra kültür ve sanat etkinlikleri ile de bir araya gelip kaynaşma imkanımız oluyor. Pandemi sürecinde her ne kadar ayrı kalsak da düzenlediğimiz etkinlikle tekrar bir araya gelme fırsatımız oldu. Ilgaz’ımızda bu güzel günde bizlerle bir araya gelen sanatçılarımız Seda Kara ve Ankaralı Yasin’e, değerli hemşerimiz program sunucusu Barbaros Özdemir’e ve Ilgaz Kaymakamımız Osman Oğuz Ekşi ile katılımlarından onur ve gurur duyduğumuz değerli halkımıza teşekkür ederim. Böyle daha nice organizasyonlarda buluşmak dileğiyle tüm hemşerilerime saygı ve muhabbetlerimi sunarım.” dedi.