Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş Adamı Serkan Şahin Youtuber (Firatelvito ) Fırat’ın Zor Gününde Yanında…

Ünlü İş Adamı Serkan Şahin’den Youtuber Fenomen Fırat ( Firatelvito ) ya büyük Destek !..

Ünlü İş Adamı Serkan

Annesi Kanser hastası olan Fırat  Berlin’de İş Adamı Serkan Şahin ile buluştu. Dubai ve Türkiye’de iyi bağlantıları olan Ünlü İş Adamı Serkan Şahin Aileyi yârdim için seferber oldu…

Birçok sosyal Projelerde adından söz ettiren Şahin ; “Herkesin Annesi kendi için en özelidir. Anneler ve babalar nasıl çocuklarına özen gösterip yetiştirtiyorlarsa, , çocuklarda anne ve babasının zor gününde hastalığında, yaşlandığında yanında olmalıdır.  Fırat ile ilk görüştüğüm gün üzüntüsünü hissedip yardım etmem gerektiğini düşündüm ve hemen harekete geçtim.  Aileyle beraber İstanbul’a gelip doktorlar ile görüşme yapacağım.  Anne Fırat  için imkânlarımı seferber ettim. Bana güvendiler ve şu anda İstanbul’da en iyi doktor ile görüşme sonucu tedavisi başlayacak ” dedi.

ANNE FIRAT: SERKAN GİBİ GÜVENİLİR İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN ALLAH…

Anne Fırat;  ise Türkiye’ye gelmek de biraz tedirgindim, Sağ olsun Serkan bana güven verdi ve onunla geldim diyerek; “. Ne zaman ülkeme gelsem fırsatçılıkla karşılaşıyorum. Biz gurbetçiler gelince otel ve hastane fiyatları birden artıyor nedense? Rica ediyorum bunu yapmasınlar sonuçta bizde bu memleketin insanlarıyız. Lütfen yurt dışından gelen gurbetçi insanlarımıza karşı biraz daha sağduyulu olun. Biz Almanya’da parayı sokaktan toplamıyoruz, emek veriyoruz dişimizden tırnağımızdan artırıp biriktiriyoruz” şeklinde konuştu.  

FIRAT: “SERKAN ABİMİN GÖNLÜMDE YERİ BAMBAŞKA”…

Fırat  ise “Sağ olsun Serkan Abim hep yanımızda oldu;  İstanbul’da  tanıdıkları var bizimle ilgilenip her daim destek çıkıyorlar. Allah ondan razı olsun. Benim için Serkan Abi’nin yeri kalbimde çok ayrı. Anne Fırat ın oğlu Fırat namı diğer  Firatelvito Tik Tok ve Youtube da tanınmış bir Fenomen. Yayınlanan son Hikayesinde: Serkan Abiye çok teşekkür ederim verdiği desteklerden dolayı Annem onun çabaları ile İnşallah iyileşecek diyerek teşekkürlerini de iletmiş.   

Anne Fırat  ve oğlu Youtuber Firatelvito bir yıl önce Türkiye’ye geldiklerinde Yalan Dünya diye bir şarkıyı sosyal medya da paylaşarak güvenini yıkan insanlara da bir mesaj vermişlerdi.

 19 yaşındaki Youtuber Firatelvito ailesine çok büyük destek sağlayan bir genç. Youtuber Firatelvito her an annesinin yanında ve Anne Fırat’ın  destekleriyle başarılı adımlarla yoluna devam ediyor.   Şimdiki gençlere örnek olacak şekilde kendisini izleyenlere yol göstermeye devam eden Youtuber Firatelvito ile Anne Fırat ve sevenleri gurur duyuyor.