Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kardeşlerim 83 Bölüm Fragmanı İzle! 82 Bölüm Full İzle!

Kardeşlerim 83. Bölüm Fragmanı İzle. 82. Bölüm Full İzle! Kardeşlerim dizisi yeni ve son bölüm fragman.

Kardeşlerim 83. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 83. Bölüm Fragmanı İzle. 82. Bölüm Full İzle! Kardeşlerim dizisi yeni ve son bölüm fragman.

Kardeşlerim dizisi hem Türkiye’de hem de yabancı ülkelerde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kadrosunda bulunan genç oyuncuların elde ettiği başarısı dizinin ulaştığı bölüm sayısı ile tescillenmiş oldu. Diziden ayrılan oyuncular olsa da oyuncu kadrosuna yeni oyuncular da eklendi ve halen özellikle gençler tarafından ilgi ile izleniyor. Gönül Dağı ve Dokuz Oğuz gibi önemli diziler ile aynı günde yayınlanmasına rağmen dizi halen reyting yarışında iyi durumda. Özellikle sosyal medyada Kardeşlerim dizisine verilen destek çok büyük. Dizinin 82. bölümü 18 Mart Cumartesi günü yayınlanmıştı. Peki 82. bölümde neler olmuştu? (İzleme linki özetin altında)

Kardeşlerim Son Bölüm İzle – Kardeşlerim 82. Bölüm

“Bu hayatta hep mutlu olursan, hayal edecek başka neyin kalır?”

Orhan’ın Gönül’le yan yana olması şokunu yaşayan Şengül, hızla harekete geçerken, Nebahat ve Doruk’un arasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Asiye ve Zehra yeni bir işte, birlikte çalışmaya başlar. Gönül, hırsını alamadığı Şengül’e karşı sinsi hamleler yapmaya devam eder. Akif, Suzan’la boşanmamak için her yolu denerken, Orhan ve Şengül’ün herkesi mutluluğa boğan sevindirici kararı, Gönül’ün gözünü iyice döndürür.

 

İzleme Linki ==> Kardeşlerim 82. Bölüm Full İzle

Kardeşlerim 83. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim dizisinin bölüm ve fragman videoları sadece resmi YouTube kanallarından izlenebiliyor. Henüz fragman videosu yayınlanmadı ancak YouTube üzerindeki bazı YouTube kanalları dizinin yeni bölümünde neler olabileceği ile ilgili tahminlerini içeren analiz videoları paylaşmakta. Kardeşlerim dizisinin resmi YouTube kanalı fragman videosunu paylaştığı an video yazıya eklenecektir.

Kardeşlerim 83. Bölüm Fragman İzle

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları

Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Nazlı Çetin (Leyla Barçın), Ecem Sena Bayır (Afra), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).