Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KIRIKKALE PAZARCIKLI KÖYLÜLERİ YAĞMUR DUASINA ÇIKTILAR

PAZARCIKLILAR YAĞMUR DUASI EDİP KURBAN KESTİLER

PAZARCIKLILAR YAĞMUR DUASI EDİP

Kırıkkale Pazarcık köyü gurubu üyeleri,sevenleri ve sakinleri, organize ettikleri “YAĞMUR DUASI ve ŞÜKÜR KURBANI için bir araya geldiler. Yapılan Yağmur duası ve kesilen Şükür Kurbanı sonrası Kırıkkale Pazarcık köyü gurubu üyeleri, sakinleri ve davetliler; ikramda sunulan yemekleri yerken,bir taraftan da bol ve keyifli sohbetlerin keyfini çıkardılar.                                                     Pazarcık köyü gurubu yöneticisi MEHMET ÖZKURT burada yaptığı konuşmasında;                   Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz 2024 Yılı Yağmur Duası & Şükür Kurbanı etkinliğimize uzaktan yakından iştirak eden tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etkinliğimizin gerçekleşmesinde desteklerini bizden esirgemeyip elini taşın altına koyan tüm köylülerimize minnet borcumuzu iletiyoruz.
Maddi desteklerinin yanısıra yemek davetimize malzeme desteği sağlayan RÜSTEM AKTAN(AKTAN TEMİZLİK sahibi) ve FATİH ERDAL (ERDAL UNLU MAMÜLLERİ sahibi) başta olmak üzere az çok demeyip desteklerini bize ulaştıran tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bol bereketli bir yıl diler hepinizi saygıyla selamlarız, dedi.