Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖZTEPE kulübü 51 yıldır kente kimlik katan inşaat firması Yunusoğlu ile iş birliği anlaşması imzaladı.

CEO’muz Kerem Ertan, “İzmir’e değer katan, İzmir’i önemseyen ve her şekilde katkıda bulunmaya çalışan Yunusoğlu İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladık.

CEO’muz Kerem Ertan, “İzmir’e
facebook 1720184239632 72149756370302921501
İzmir’in en büyük marka değerlerinden biri olarak, İzmirli firmalar tarafından desteklenmek mutluluk verici. Kulübümüze olan yaklaşımlarından ötürü başta Yunus Yunusoğlu olmak üzere tüm Yunusoğlu Şirketler Grubu’na teşekkür ediyorum. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.
Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu ise açıklamalarında şu ifadeleri kullandı: “İzmir’imizin Süper Lig’e kadar yükselmeyi başarmış ve başarılarıyla adını sporun her alanında duyuran Göztepe ile ana sponsorluk anlaşmasını imzalamaktan gurur duyuyoruz. İzmir’imizi önemsiyor, değerli topraklarına kimlik katmakla birlikte ileriye taşıyacak her adımı desteklemekten de mutluluk duyuyoruz. Yapılan anlaşmanın her iki taraf için de olumlu sonuçlar getireceğine yürekten inanıyorum.”
Yapılan anlaşmaya göre Yunusoğlu İnşaat ana sponsorumuz olarak, Futbol A Takımımız sezon sonuna kadar tüm resmi lig ve özel müsabakalarında, formaların göğüs bölümünde “Yunusoğlu” markasının logosu ile sahaya çıkacak.