yokbosunayazma @ gmail.com

Bay Kemal, seni iktidar yaparsak Allah’ın ve lâ’net etmek şanından olan tüm mahlûkatın lâ’neti üzerimize iner.

Bay Kemal, (binaen’aleyh) sizi asla iktidar yapmayacağız. Sen ve senin o lâ’net masandakilerin dinimiz İslâm’a olan husumetini biliyoruz, müdrikiz.

Bay Kemal, biz samimi Müslümanlar Atatürk paravanı ardında dönen dolapları da çok iyi biliyoruz. Zaten başlıbaşına o paravan dahi İslâm düşmanlığının temsilidir.

Bay Kemal, bu millet çok acılar çekti bu din yaşasın, ezanlar susmasın diye. Arızî dönemde ezanlarımızı 18 sene susturdular fakat elhamdülillah yine yurdumun üzerinde inlemeye devam ediyorlar. La galiba illallah.

Bay Kemal, Türkiye Müslümanlarındır. Öyle de kalacaktır. Lâiklik evrensel bir değer değildir ve Türkiye’de uygulanan şekli ile zaten lâiklik de değil, düpedüz dinsizliktir.

Bay Kemal, senin gibi hayatı palavradan ibâret olanların bu millete verebileceği hiçbir şey yoktur. Olmadığını sen de biliyorsun. Baksana bir tek projen bile yok. Millete vád ettiğin tek şey Erdoğan’dan kurtulmak. Siz bu milleti beyinsiz mi sanıyorsunuz kuzum?

Bay Kemal, Recep Tayyip Erdoğan elbette hataları olan, hattâ bu hatalarının bazıları ihanet bile sayılabilecek biridir. Türkiye’de Atatürk zamanında, İsmet zamanında yasak olan zinâyı serbest kılan kanunu sizinkiler değil, onlar çıkardı.

Bay Kemal, bunları biz iyi biliyoruz ve fakat daha iyisini, iyilerini iş başına getirene kadar maalesef onlara mahkûm olduğumuzu da biliyoruz. Sizin onlardan iyi olma ihtimalıniz bile yok. Siz “dinsizlik yanlısı” olduğunuz için işi baştan kaybediyorsunuz.

Bay Kemal, bu iktidar şöyle veya böyle 20 senedir ülkeyi yönetti. Pandemi ve şu lâ’net Rusya’nın Ukrayna saldırıları olmasa idi durumumuz çok da kötü değildi. Fakat bir kulların bir de Allah’ın hesabı var. Millet bolluk yıllarında azıp kudurmaya başladı. Ve elbette vád olunan belâlar sökün etti, her şey tersyüz oluverdi.

Bay Kemal, bizim inancımızda tesadüflere yer yoktur. Belâlar da rahmet de vesilelere bağlanmıştır. Millet zekâtlarını verir, sadakalarını verir, Allah’tan korkar günahlara dalmazsa birkaç rezil kişi yüzünden toptan musibete uğramaz, rahmet inmeye devam eder. Yok eğer tersine yönelirse, ki şimdi öyledir, belâlar yağar, dikey plandan toptan terbiye edilir insànlar.

Bay Kemal, bu milleti kamplara ayıran sizler oldunuz. CHP tarihi boyunca milletin değer yargılarına hiç ama hiç hürmet etmedi. Yalandan “helâlleşelim” demeniz yalnızca seçim yatırımıdır ve millet bunu da müdriktir.

Bay Kemal, bu millet sizi neden bir kez olsun Cuma namazında görmüyor? Zira siz ilân etmeseniz de dinsizsiniz. Siz münafıksınız. Siz dinsiz olmakla kalmayıp bu dine alenen düşmansınız da. Biz sizinle asla helâlleşmeyiz, hakkımız haram olsun size.

Bay Kemal, birilerine “Seyyid” olduğunuzu falan yazdırıyorsunuz. Ne komik bir şey. Yahu öyle değil ya, diyelim ki gerçekten de Peygamberimizin (sallallahü aleyhi ve sellem) soyundan geliyorsunuz, namaz kılmadan bu lafola seyyidlik ne işe yarar? Eğer tüm Peygamber (salat’u selâm olsun ona) soyundan gelenler kurtulanlar olacaktıysa diğer insànların ne günahı var? Yok öyle yağma... Ha şu işe yarar tàbîî. Bazı dangalaklar sırf buradan yola çıkarak size siyasî destek verir. Eh bu da bu zavallı memleketin kaderi ne diyelim?

Bay Kemal, bu milletin yolundan çekilin. Gölge etmeyin başka ihsan istemez. Sizden ne köy olur ne kasaba. Bir cacık çıkmaz sizden. 19.09.2022