ismetaktas @ bizimsamsun.net

Karadeniz’in incisi Samsun’u SAMSUNSPOR KURTAR

Karadeniz bölgesinin Marka şehri ve amiral gemisi SAMSUN gelişmede  büyümede  ve ekonomideki  olan hedeflerini bir türlü yakalayamadı.

Samsunspor’un değerli Başkanı Yüksel YILDIRIMIN  Samsunspor’a yapmış olduğu olağan üstü çalışmalar ile kısa zaman da meyvesini vermeye başladı ve SAMSUNSPOR 1. lige merhaba dedi tabii daha bitmedi hedef süper lig ve süper ligde de çok ses getirecek başarılara imza atacağına bütün şehir inanmış ve güvenmiştir.


Samsunspor sadece bir Futbol takımı değil aynı zaman da Şehir’in dinamosu lokomotifi ve markasıdır.


Çok kaliteli  marka önümüzdeki yıllarda daha çok parlayacak gelişecek büyüyecek ve arzu edilen bütün başarıları yakalayacaktır aynı zaman da bu ekip başarısı işte yukarıda bahsetmeye çalıştığım Samsun kentinin ekonomisini de uçuracaktır taraflı tarafsız Samsunspor’a sahip çıkalım iyi ve kötü günlerinde devamlı olarak destek verelim  Samsunun bütün kalkınmasına ve şahlanmasına hep birlikte katkıda bulunalım.
Futbol artık sahalarda oynanan ve maç bittiğinde noktanın koyulduğu statüden çıkmış Samsun gibi gelişmekte ve büyümekte olan orta ölçekli şehirler için olmazsa olmazımızdır yaşamış olduğumuz 21. asırda EKONOMİ artık Futbol da bir sektör haline gelmiştir bunun örneklerini çok uzaklarda değil Türkiye de bulabiliriz.


Onun için Samsunspor’un getireceği başarı SAMSUNU her alanda  uçuracaktır.
Çoşkul’u ve Futbolu seven Samsun kenti takımı ile bütünleştiğinde neler yapabildiğini çok değil geçmiş yıllarda gördük.


Süper lig şampiyonluğun da mücadele vermiş ayak oyunları ile şampiyon olamamıştır.
Örnek verecek olursak Samsunspor süper lig de oynuyor FB. G.S. BJK. T.S şehrimize maç yapmaya geliyor o gün Samsun şehrinin atmosferini düşünebiliyor musunuz otelcisi, nakliyeci, lokantacı, dolmuşcu taksici, çarşı pazar hareketli bütün şehir ekonomi anlamında nefes alma yolunda rahatlayacak ayrıca Samsunun tarih kültür anlamın da tanıtımına katkı sunacaktır.