Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mehmet Bahçecioğlu, Çorum Boğazkale Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı

Seğmenler Spor Kulübü Başkanı, AK Parti’den Çorum’un Kültürel Başkentini Yükseltme Hedefiyle Yarışa Katılıyor

Seğmenler Spor Kulübü Başkanı,

Seğmenler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Bahçecioğlu, 2024 Mart yerel seçimlerine yönelik önemli bir adım attı. Uzun yıllardır bağlı olduğu AK Parti çatısı altında, Çorum’un Boğazkale ilçesi için belediye başkan aday adaylığını duyurdu. Bahçecioğlu, bu kararını sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla kamuoyu ile paylaştı.

Bahçecioğlu, paylaşımında “Kıymetli dostlarım, akrabalarım ve dava arkadaşlarım” diyerek başladığı duyurusunda, partisine olan bağlılığını ve bu adaylık sürecindeki heyecanını dile getirdi. Aday adaylığını resmi olarak açıklayacağı günü belirten Bahçecioğlu, “Yarın Salı Günü Çorum İl Başkanlığında öğleden sonra başvurularımı tamamlayacağım ve daha sonra Boğazkale İlçe Başkanlığında aday adaylığımızı ilan edeceğiz” dedi.

Bu adaylık sürecinde, memleketi Boğazkale’ye ve onun kültürel mirasına vurgu yapan Bahçecioğlu, “Gayemiz, amacımız Kültür Başkenti Hattuşa’yı, Boğazkale’yi hak ettiği yere taşımak” ifadesini kullandı. Bu hedef doğrultusunda, tüm dostlarını ve hemşehrilerini bir araya gelmeye davet etti.

Bahçecioğlu, Boğazkale’nin dünya mirası olarak tanınmasını ve daha iyi bir gelecek inşa etme arzusunu vurgulayarak, parti teşkilatının ve Çorum halkının desteğinin altını çizdi. Aday adaylığını duyuran Bahçecioğlu, bölge halkının desteğini ve güvenini kazanmayı hedefliyor.