Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ninja Kaplumbağalar Efsanesi, Yetişkinlere Özel Filmle Farklı Bir Boyuta Taşınıyor!

Ninja Kaplumbağalar’ın son yıllarda izlediğimiz aile dostu uyarlamalarının aksine, çok daha karanlık bir tona sahip 18+ yaş sınırlı bir versiyonu çekilecek. Bu yeni film, popüler çizgi roman serisi “The Last Ronin”i sinemaya uyarlayacak. Ninja Kaplumbağalar’ın şimdiye kadar gördüğümüz uyarlamalarından farklı olarak, yetişkin izleyicilere hitap edecek olan bu yapım, serinin hayranlarına unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor. İşte 18+ yaş sınırlı Ninja Kaplumbağalar filmi ile ilgili detaylar…

Ninja Kaplumbağalar'ın son yıllarda

Ninja Kaplumbağalar fanları heyecanla bekledikleri yeni 18+ film için sabırsızlanıyor. Ancak yapımcılar, bu sefer sadece yetişkinlere yönelik bir deneyim sunmakla kalmayıp, aynı zamanda çizgi roman kökenlerine sadık kalarak çocukluk kahramanlarını yeni ve kışkırtıcı bir perspektifte yeniden tanımlayacaklarını belirtiyorlar. Yeni film, özgün hikayenin derinliklerine inerken, aksiyon dolu sahnelerle birlikte karakterlerin karmaşık iç dünyalarını da keşfetme fırsatı sunacak. Bu yapımcılar tarafından dile getirilen vizyon, Ninja Kaplumbağalar evrenine tamamen yeni bir boyut kazandırmaya aday gibi görünüyor.

Ninja Kaplumbağalar (Teenage Mutant Ninja Turtles), son yıllarda genellikle çocuklara yönelik veya en azından aile dostu yapımlarda yer alıyor. Ancak, bu popüler hikayenin aslında karanlık ve yetişkinlere hitap eden bir versiyonu var. Bu nedenle, orijinal hikayenin hayranları uzun zamandır bu daha ciddi tonlu versiyonunu izlemek istiyorlardı. Şimdi, bu isteklerinin karşılandığını görüyoruz.

DC Films’in eski başkanı Walter Hamada, Ninja Kaplumbağalar evreninden esinlenen, 18+ yaş sınırı olan bir film için hazırlıklara başladı. The Last Ronin adlı çizgi roman serisinden uyarlanacak bu yeni film, animasyon değil gerçek oyuncularla çekilen bir yapım olacak ve daha karanlık bir atmosfere sahip olacak.

Senaryosunu Child’s Play ve Boy Kills World gibi filmlerle tanınan Tyler Burton Smith’in kaleme aldığı The Last Ronin, distopik bir gelecekte geçiyor. Robot ninja ordusu tarafından ele geçirilen bir New York’ta, kötü adam Oroku Hiroto, Ninja Kaplumbağaların üçünü öldürmüştür. Geriye kalan son Ninja Kaplumbağa ise, kardeşlerinin intikamını almak için mücadeleye atılıyor. Çizgi roman serisi ise, bu karanlık gelecek hikayesinden esinlenerek “Son Ronin” ismini almıştır.