SAVAŞ: “UNUTMAYIN SİHİR İÇİNİZDE”

 

Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Ben Deniz Savaş. 33 yaşındayım. İzmir’de doğdum ve İzmir’ de yaşıyorum. Son 3-4 yıldır numeroloji, sarkaç ve reiki vb. eğitimler alıyor, kendimi geliştiriyorum ancak tam anlamıyla kendimi hazır hissetmem ve doğru zaman demem bu yıl oldu. Çünkü ben bir 11 (indigo) insanıyım. Bir amacım ve misyonum var. İnsanlarında en çok bu süreçte desteğe ihtiyacı olaacaklarını düşünerek sosyal medyada çalışmalarıma başladım.

Birçok alanda eğitmenlik yapıyorsunuz ve çoğunda kendini kanıtlayarak 'Master' seviyesine ulaşmışsınız. Bize biraz bunları anlatır mısınız?

Eğitmek, öğretmek benim esas mesleğim. Bir şeyler öğretmek benim doğamda var. Çocukluğumdan beri böyleyim ancak şu an mevcut olan eğitimler gerçekten çok donanım gerektiriyor. Bir eğitime katılıp sertifika alıp bende eğitim vereyim diye düşünüyorsanız bu oldukça ticari bir bakış açısı olur çünkü ne kadar eğitim alırsanız alın deneyim, araştırma ve kendini geliştirme çok önemli. Ben de öyle yapıyorum. Hala okuyorum, araştırıyorum, bilgilerimi sentezliyorum ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Sayı sekansları nedir? Belli sayılarla hayatımıza istediklerimizi çekmek mümkün mü? Bu sayıları kişi nasıl kullanmalı? Sayıların gücünü ve etkilerini sizden dinlemek isteriz.

Sekans sayıların iyileştirici gücüne dayanır. Her enerjiye karşılık bir sayı dizisi vardır. Bu duruma özel sayının tekrarlanması ile iyileşme sağlanmak amaçlanmaktadır. İhtiyaç duyulan sayı dizisi saptanır ve tekrarlanır. Tekrarlar esnasında niyet ve olumsuz duygular içinde olmamak çok önemlidir. Aynı zamanda bu sayı sekanslarını üzerimizde taşımak, yazmak da yardımcı olacaktır. Bedensel bir rahatsızlık söz konusu ise doğrudan sorunlu bölgeye siyah olmayan bir kalemle yazılabilir. Doğru sekans seçimi, niyet ve tekrar ile sayıların gücünü kullanabiliriz.

Sarkaç(pandül) nasıl kullanılır?  Sürekli kullandığımız bir kolye sarkaç olarak kullanılabilir mi? Okurlarımızı sarkaç hakkında aydınlatmanızı isteriz.

Sarkaç (pandül) bir ip ya da zincire bağlı olan, sabit bir noktada tutulduğunda enerjiye göre salınım gösteren radyestetik bir araçtır. Kolyeden daha farklıdır çünkü sarkaçlar kullanılmadan önce kişiye özel uyumlanır ve her kullanımdan sonra arındırılır ve özel bir şekilde saklanır.

Genelde şifa ve çakra aktivasyonları için doğal taş pandül kullanılır.  (Ben de öyle kullanıyorum.)

Pandül ile sorulara yanıt arama, negatif enerjilerden arınma, kayıp eşya ve kişi bulma, şifa verme, kilo verme, metabolizma hızı tespit etme, blokaj tespiti, mekan arındırma, duygu yükleme, sağlık taraması, yiyecek ve içecek şifalandırma, çakra dengeleme vb. daha birçok konuda faydalanabiliyoruz.

Danışanlarınıza bazen ücretsiz olarak şifalandırma çalışmaları yapıyorsunuz. Bize biraz bu çalışmalardan bahseder misiniz ?

Kolektif ile yapılan çalışmaları çok seviyorum ve zevkle yapıyorum. Ben çalışmayı ücretsiz yapıyorum ancak alma verme dengesini korumak için onların yorum ya da beğeni yapmaları yeterli oluyor. Kolektif çalışamalarında enerji çok güçlü oluyor bunu hissediyorum ve sonuçlar ve geri dönüşler de harika oluyor. İnsanlara biraz da olsa katkım oluyorsa ne mutlu bana.

Yaptığınız rehbelik ile danışanlarınıza yol gösteriyorsunuz. Numeroloji de bunlardan biri, numerolojinin kişi üzerindeki faydaları nedir ? Sizden diyelim.

Numeroloji kişinin potansiyelini, kim olduğunu, hayata geliş amacını, artı veya eksi yönlerini bize gösteren çok geniş kapsamlı bir ilim. Kişiler numeroloji analizi yaptırdıktan sonra genelde hep şaşırarak telefonu kapatıyor. Ailemin bile bilmediği şeyler söylediniz benim hakkımda diyorlar. Ben söylemedim aslında sayılar söyledi. Ad, soyad ve doğum tarihimiz bazen tüm hayatımız hakkında bilgiler veriyor. İnsanlarla analizlerde bunları keşfetmek benim içinde çok heyecan verici oluyor.

Aldığınız geri dönüşlerden danışanlarınızın oldukça memnun olduğunu görüyoruz. Sizi, birçok meslektaşınızdan ayrı tutuyorlar bunun sebebi nedir? Danışanlarınızla bu bağı kurmayı nasıl başardınız?

Öncelikle elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu işi ticari amaçla yapmadığım için ücretlerimi de oldukça minimal tutmaya çalışıyorum. Bu da daha geniş bir kitleye ulaşmamı sağlıyor. İnstagram mesaj kutum destek ve yardım isteyen, soru soran kişilerle dolu. Yetişebildiğim kadar herkese yardımcı olmaya, sorularına cevap vermeye çalışıyorum. Bu durumda kitle ile aramda bir samimiyet oluşturuyor diye düşünüyorum.

Son olarak eklemek istediklerinizi alalım. Bizim aracılığımızla okurlarımıza veya danışanlarınıza ne söylemek istersiniz?

Sahip olduğunuz potansiyeli öğrenmek, değiştirebileceklerinizi farketmek, içinizdeki gücü, şifayı, enerjiyi ortaya çıkarmak isteyen herkesi sayfama ve sihirli sayılar dünyama bekliyorum. Unutmayın sihir içinizde…

Düzenleyen: Cansel YILDIZ